Trwa ładowanie...

Meghan Markle ofiarą skandalu. Porównanie dziennikarki oburzyło widzów

Meghan Markle pochodzi z rozbitej rodziny amerykańskiej klasy średniej, co było wielokrotnie wytykane przez przeciwników jej związku z brytyjskim monarchą. Jedna z dziennikarek poszła o krok dalej i obraziła żonę Harry'ego w telewizyjnym programie na żywo.

Meghan Markle ofiarą skandalu. Porównanie dziennikarki oburzyło widzówŹródło: Getty Images
d183t5r
d183t5r

Skandaliczny wywiad z udziałem Victorii Mather odbył się na antenie amerykańskiej stacji MSNBC. Brytyjska dziennikarka, komentując ostatnie działania Meghan Markle w kontekście jej pochodzenia, użyła obraźliwego zwrotu, który wprawił prowadzącą w osłupienie.

Mather mówiła, że żona Harry'ego, która miała go namawiać na odsunięcie się od rodziny królewskiej, okazała królowej brak szacunku. "A królowa jest najbardziej szanowaną osobą, najbardziej szanowaną kobietą na świecie". Dziennikarka mówiąc o pochodzeniu Meghan użyła zwrotu "five clicks up from trailer trash".

"Trailer trash" to dla Amerykanów obraźliwy synonim biedoty żyjącej w przyczepach kempingowych. "Five clicks up from" można rozumieć jak "rzut kamieniem od".

Getty Images
Źródło: Getty Images

Mather, kiedyś reporterka prestiżowego "Vanity Fair", dziś związana z "Air Mail", nie pierwszy raz wypowiada się krytycznie na temat Meghan Markle. W jednym z artykułów pisała o tym, że żona Harry'ego pochodzi ze "smutnej, dysfunkcyjnej rodziny". Nabijała się też z jej kariery aktorskiej ("gwiazda telewizji kablowej") i kręcenia seriali w Kanadzie.

d183t5r

- Nie jest to ten sam format co Grace Kelly – szydziła Mather – ale brytyjska opinia publiczna chciała w niej widzieć księżniczkę z bajki.

Obejrzyj: Wielka Brytania nie chce płacić za ochronę Meghan i Harry'ego

d183t5r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d183t5r