Trwa ładowanie...

Mecz Polska - Norwegia pobił rekord oglądalności!

Share
Mecz Polska - Norwegia pobił rekord oglądalności!
Źródło: AKPA
dylm7ip

Mecz Polska - Norwegia zgromadziła jak dotąd największą widownię przed telewizorami. Sobotnie sportowe zmagania oglądało łącznie 6 milionów kibiców na Polsacie i Polsacie Sport. Nasza reprezentacja przegrała z Norwegami wynikiem 28:30.

Spotkanie Polski z Białorusią śledziło średnio 5,7 mln widzów. Nasza drużyna w tym meczu pokonała Białoruś w 32:27. Pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej Polacy rozegrali z Serbią pokonując ją 29:28, a oglądało go w Polsacie i Polsacie Sport średnio 5,3 mln odbiorców. W kolejnym spotkaniu nasza reprezentacja pokonała Macedonię 24:23, co zobaczyło średnio 5,5 mln kibiców. W trzecim meczu Polska wygrała z Francją 31:25. Spotkanie to miało średnio ponad 5,8 mln widzów i był to drugi najlepszy wynik podczas ME.

Ostatnie spotkanie rundy zasadniczej Polacy zagrają z Chorwacją w środę, 27 stycznia. Mecz transmitowany będzie w Polsacie i Polsacie Sport od godz. 20.00.

dylm7ip

Zmagania innych dużych podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn można oglądać na Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News.

Zobacz także: #dziejesienazywo: na turnieju w Polsce jest piękna atmosfera

dylm7ip

Podziel się opinią

Share
dylm7ip
dylm7ip