Trwa ładowanie...
d48qki9

Mąż Pink jest po poważnej operacji. Artystka rozczuliła fanów

Pink stara się teraz wspierać męża w trudnym momencie. Jej partner przeszedł skomplikowaną operację, która była niezwykle ważna dla dalszego zdrowia i życia mężczyzny. Artystka wrzuciła czułe zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carey Hart i Pink tworzą dziś szczęśliwą parę
Carey Hart i Pink tworzą dziś szczęśliwą parę (Getty Images)
d48qki9

Pink i Carey Hart wiele razy ze sobą zrywali i do siebie wracali, ale teraz ich miłość jest silniejsza niż kiedykolwiek. Szczególnie teraz piosenkarka musi być teraz szczególnie wytrwała. Jej partner przeszedł właśnie trudną operację - na szczęście udaną

"Mój ukochany. Tak bardzo go kocham. Operacja udana. Niech teraz dochodzi do zdrowia" - napisała Pink w treści posta na Instagramie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

Gwiazda cały czas przy nim czuwa i dodaje otuchy w okresie rekonwalescencji. On sam jest jej bardzo wdzięczny za wsparcie.

d48qki9

"Operacja się powiodła! Wielkie podziękowania dla mojej niesamowitej żony i pielęgniarki, Pink. Ona jest moją skałą, gdy ja jestem połamany" - przyznał Hart w mediach społecznościowych.

Mąż Pink musiał przejść operację stożka rotatorów, która pomoże mu w zachowaniu stabilizacji barku. Fani w komentarzach byli wzruszeni i życzyli obojgu dużo sił i szczęścia oraz szybkiego powrotu do zdrowia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d48qki9

Podziel się opinią

Share
d48qki9
d48qki9