Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
stranger things
04-03-2018 10:55

Maya Thurman-Hawke, córka Umy Thurman, zagra w "Stranger Things". W kogo się wcieli?

Netflix ujawnił pierwsze informacje na temat obsady trzeciego sezonu "Stranger Things". W serialu pojawi się nowa twarz, a jedna z drugoplanowych postaci, która skradła serca widzów w poprzednim sezonie, wyjdzie na pierwszy plan.

Maya Thurman-Hawke, córka Umy Thurman, zagra w "Stranger Things". W kogo się wcieli?Źródło: Materiały prasowe
d3w66qa
d3w66qa

Priah Ferguson powraca jako Erika Sinclair, a jej rola w tym sezonie znacząco się rozwinie. To mała dziewczynka z wielkim tupetem. Młodsza siostra Lucasa powraca wraz z całą armią swoich przyjaciół. Erica nie będzie już tylko beczynnie siedzeć z boku - podejmie się niebezpiecznej misji ocalenia Hawkins przed nowym, nieznanym zagrożeniem.

Priah Ferguson to amerykańska aktorka urodzona w Atlancie w stanie Georgia. Swoją karierę rozpoczęła już w wieku 4 lat. Występowała w krótkich spektaklach w lokalnych teatrach i niedługo później została zwerbowana przez agencję aktorską People Store z Atlanty.

Jej pierwszym większym sukcesem był występ w nagradzanym serialu Donalda Glovera dla stacji FX - "Atlanta". Później wystąpiła w "Mercy Street" oraz w show "Daytime Divas" u boku Tichiny Arnold. Przełomowym momentem jej kariery była rola Eriki Sinclair w "Stranger Things".

Jako butna siostra Lucasa skradła uwagę widzów drugiego sezonu serialu. Oprócz ról na małym ekranie ma na swoim koncie także udział w wielu filmach krótkometrażowych i serialach internetowych. Pasję do aktorstwa odkryła dzięki filmom "Crooklyn" i "Moje córki". Priah jest również zaangażowana w działalność swojej lokalnej społeczności, gdzie od 2 lat jest dziecięcym rzecznikiem organizacji United Way of Greater Atlanta.

Priah Ferguson Materiały prasowe
Priah Ferguson Źródło: Materiały prasowe

Maya Thurman-Hawke pojawi się w roli Robin. Dziewczyna ma alternatywny styl i jest równie bystra, co zabawna. Znudzona swoją przyziemną pracą szuka nowych wrażeń... i dostaje ich aż nadmiar, kiedy odkrywa mroczne sekrety Hawkins.

d3w66qa

Maya Thurman-Hawke zagrała niedawno główną rolę w serialu BBC i Masterpiece "Little women" - adaptacji klasycznej powieści Louisy May Alcot. Gra w niej u boku Angeli Lansbury, Emily Watson i Michaela Gambona. Była to jej pierwsza rola w zawodowej karierze aktorskiej. Maya kończy również zdjęcia do amatorskiego filmu "Ladyworld" w reżyserii Amandy Kramer. Niedługo zagra główną rolę w nowym filmie Myny Josepha - "Charlotte XVI".

Niespełna 20-letnia Maya postanowiła iść w ślady rodziców - aktorskiej pary, Umy Thurman i Ethana Hawke'a. Widzicie podobieństwo do słynnych rodziców? Czekacie na kolejną odsłonę hitowego serialu?

d3w66qa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w66qa