Trwa ładowanie...

"Matki i córki, czyli rodzinny galimatias": Zobacz najnowsze zdjęcia z planu!

"Matki i córki, czyli rodzinny galimatias": Zobacz najnowsze zdjęcia z planu!Źródło: AKPA
d106ryj
d106ryj

"Lekcja stylu" przez ponad pięć lat trwała na antenie TVN Style, ale i na nią przyszedł koniec. Okazało się, że stacja wcale nie chce zakończyć współpracy z *Jolantą Kwaśniewską. Co więcej, Aleksandra Kwaśniewska również skorzystała na tym skorzystała i dołączyła do sławnej mamy. Razem występują w nowym talk show "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias"! Zobaczcie zdjęcia z planu!*

Aleksandra Kwaśniewska już wcześniej spotykała się z mamą w "Lekcji stylu" i wspomagała ją w prowadzeniu. Prezydentówna już nie jest tylko dodatkiem do Jolanty Kwaśniewskiej, ale stała się pełnoprawną gospodynią programu "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias".

- “Lekcja stylu” była na antenie przez pięć i pół roku, a kanał w tym czasie ewoluował. W tamtym programie podczas rozmów między Jolantą Kwaśniewską a jej córką pojawiły się tematy, które nie mieściły w jego formule, np. o przemocy domowej. To dało nam pomysł na nowy program. Poprzez osobę Oli Kwaśniewskiej chcemy przyciągnąć do audycji nowych, młodych widzów, dla których jest ona ikoną, autorytetem - powiedziała Wirtualnym Mediom Yvette Żółtowska-Darska, dyrektor TVN Style.

d106ryj

Nowy program Jolanty Kwaśniewskiej i jej córki, nie przypomina lekkiej i łatwej w odbiorze "Lekcji stylu". "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" porusza ciężkie tematy, takie jak patologie i alkoholizm w rodzinie. Nie moda jest najważniejsza, ale ludzkie dramaty, które spotkać mogą każdego.

Co więcej, program jest nadawany w niedzielę o godzinie 12.00, czyli w momencie, kiedy przeciętna polska rodzina przygotowuje się do obiadu. Inne stacje telewizyjne pokazują wtedy produkcje familijne, religijne lub podróżnicze, natomiast TVN Style wyemituje talk show traktujący o seksie i alkoholizmie.

- Jestem bardzo temperamentna i ekspansywna w wyrażaniu poglądów, poza tym moja obecność sprawia, że mama się bardzo wyluzowuje, więc mam nadzieję, że nie będzie sztywno - zapowiedziała Aleksandra Kwaśniewska.

"Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" można oglądać na antenie TVN Style od 2 października (niedziela) o godz. 12.00. Czy program ma szansę odnieść sukces? Bardzo możliwe. Sami jesteśmy ciekawi, jak wypadnie połączenie Kwaśniewskich i telewizji stylizowanej na lata 60. A wy?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku __

d106ryj

[

Skandalistka przyszła w bieliźnie na imprezę! ]( http://teleshow.pl/gid,13886632,img,13886681,kat,1024839,title,Katie-Price-Tak-wyglada-prawdziwa-gwiazda,galeria.html )
[

Od seksbomby do maszkary! ]( http://teleshow.pl/gid,13873325,img,13873352,kat,1024839,title,Jodie-Marsh-Od-super-laski-do-maszkary,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d106ryj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d106ryj