"Matka w ciąży, córka w ciąży": wakacyjna premiera w ramach TLC Lato

"Matka w ciąży, córka w ciąży": wakacyjna premiera w ramach TLC Lato
Źródło zdjęć: © tlc

25.07.2013 08:09, aktual.: 25.11.2013 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Narodziny dziecka są jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. To niezwykła, ekscytująca podróż, której zwieńczeniem jest szczęście macierzyństwa. Emocje wzrastają dwukrotnie, gdy w tym samym czasie maleństwa oczekuje nie tylko matka, ale także jej nastoletnia córka. Jak podwójna ciąża wpłynie na relacje pomiędzy kobietami? Czy będzie to dla nich dwukrotna radość, a może powód do nieustannych kłótni? Jak matce i córce uda się zapanować nad emocjami?

W serii "Matka w ciąży, córka w ciąży" poznamy rodziny, które podzielą się z nami swoimi doświadczeniami. Przez dziewięć miesięcy będziemy towarzyszyli matkom i ich nastoletnim córkom, będącym jednocześnie w "stanie błogosławionym". Przekonamy się, że ciąża to nie tylko czas szczęśliwego oczekiwania na narodziny dzieci, ale również chwile gwałtownych kłótni.

37-letnia Ann jest w ciąży z trzecim dzieckiem. Pomimo, że jej 17-letnia córka Liz również oczekuje własnego potomka, to Ann uważa, że ta "podwójna ciąża" jest szczęśliwym zbiegiem okoliczności, a nie powodem do utrapienia. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja w rodzinie Phillipsów. Melissa zaszła w ciążę w tym samym momencie, co jej córka, 17-letnia Kristen. Jednakże matka oraz jej mąż nie akceptują ojca dziecka Kristen, dlatego nieustannie kłócą się z córką.

"Matka w ciąży, córka w ciąży" to intrygująca, emocjonalna opowieść o szczęściu narodzin i problemach z porozumieniem się kobiet, które różni wiek i doświadczenia, ale łączą miłość i niezwykły stan, w jakim się znajdują. Przekonaj się na własne oczy, jak przyszłe mamy próbują pogodzić i zaakceptować ogromne zmiany, które zaszły w zupełnie różnych momentach ich życia.

Premiera programu "Matka w ciąży, córka w ciąży" we wtorek, 13 sierpnia 2013 roku., o godz. 21.30, w specjalnej ramówce TLC Lato.

Obraz
© (fot. TLC)
Obraz
© (fot. TLC)
Źródło artykułu:TLC
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także