Trwa ładowanie...

Mateusz Zapotocki z "Top Model" już tak nie wygląda. Co za metamorfoza!

Wziął udział w szóstej edycji "Top Model". Od czasu show TVN minęło trochę czasu, a raczkujący model zmienił się nie do poznania.

Share
Mateusz Zapotocki z "Top Model" już tak nie wygląda. Co za metamorfoza!
Źródło: Facebook.com, Fot: Facebook
d113hzr

Mateusz Zapotocki był jednym z najbardziej charakternych uczestników "Top Model". Jak pisano o nim na oficjalnej stronie, o udziale w show marzył od dziecka, ale dopiero z biegiem lat dojrzał do tak odważnej decyzji. Mimo delikatnej urody i drobnej sylwetki, nie dawał sobie wejść na głowę. Z zaciśniętymi zębami wykonywał coraz to trudniejsze zadania w programie. Ostatecznie uplasował się w pierwszej dziesiątce, a jego edycję wygrał Patryk Grudowicz.

Zapotocki miał rudawą, bujną burzę loków na głowie. Jego osobowość i wygląd zaciekawiły Joannę Krupę, Marcina Tyszkę, Katarzynę Sokołowską oraz Dawida Wolińskiego - programowe jury. Wspólnie postanowili dać szansę młodemu chłopakowi.

Mateusz wykorzystując swoje "5 minut" aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Tam też można zobaczyć jego najnowsze zdjęcia. Próżno w nim szukać chłopca z programu. Ściął włosy i bardzo zmężniał. "Ale Ty jesteś przystojny", "Dobrze Ci w takiej fryzurze Mateuszu" - czytamy w komentarzach.

Trzeba przyznać, że wygląda świetnie!

d113hzr

Podziel się opinią

Share
d113hzr
d113hzr