Trwa ładowanie...
ycipk-dhvfv8

Mateusz Maga zaśpiewał w "Dzień Dobry TVN". Nie wszystkim się spodobało

Model odnosi sukcesy w swoim zawodzie, ale ma większe ambicje. Chciałby podbić polską scenę muzyczną. Stacja TVN postanowiła mu w tym odrobinę pomóc - Maga zaśpiewał w programie śniadaniowym. Reakcje widzów? Cóż... różne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Maga
Mateusz Maga (Instagram.com)
ycipk-dhvfv8

Fani Magi kibicują mu, pragnąc, by chłopakowi udało się zrobić karierę muzyczną. Jednak wiele osób odmawia mu talentu. W kwestiach modelingowych nie ma dyskusji - dzięki długim blond włosom i szczupłej sylwetce, a także ciekawej urodzie Maga świetnie sobie radzi w branży, która do łatwych nie należy. A co z branżą muzyczną?

Maga śpiewa od dłuższego czasu, ciężko pracuje, aby odnieść sukces. Na swoim facebookowym profilu napisał: "Yeeah już jest #NaChwile. Kochani dzisiaj w DDTVN odbyła się premiera mojego utworu! Dajcie znać co sądzicie? Utwór dostępny jest już na YT oraz w mediach cyfrowych! Od 1,5 roku włożyłem wiele energii oraz przygotowań wokalnych - mam nadzieję, że słychać".

ycipk-dhvfv8

Półtora roku nauki śpiewania nie poszło w las? Opinie internautów są zróżnicowane. Na facebookowym profilu Magi oraz pod klipem na YouTube przeważają komplementy, chociaż nie wszyscy wierzą w to, że faktycznie słyszą nieprzerobiony głos modela.

"Fajna piosenka i przyjemny głos", "Będzie hit", "Teledysk super, rytm piosenki też. Ale głos jest strasznie przerobiony i trochę mnie wkurza" - czytamy.

Dużo gorsze komentarze pojawiają się na facebookowym profilu "Dzień Dobry TVN": "Na sam koniec takiego gniota żeście puścili", "Reklama przed materiałem miała więcej polotu niż ta piosenka", "Dno", "Nawet Mandaryna była lepsza".

ycipk-dhvfv8

Maga liczy na zdobycie uznania fanów muzyki. Uda mu się? Na Instagramie napisał: "'Na Chwilę’ to utwór, do którego stworzyłem słowa podczas pobytu w USA - mam nadzieję, że będziecie ze mną podczas premiery! Ostatnio był to trudny dla mnie okres - cieszmy się chwilą i doceniajmy ją!".

Zobaczcie występ Magi i sami oceńcie - będzie z niego gwiazda muzyki?

ycipk-dhvfv8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-dhvfv8

ycipk-dhvfv8
ycipk-dhvfv8