Trwa ładowanie...
d2988xx

Mateusz Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" wciąż chudnie. Zobacz najnowsze zdjęcia

Widzowie bardzo dobrze kojarzą Mateusza "Big Boya" z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Historia uczestnika show zadziwia i może być motywacją dla innych. Mateusz drastycznie schudł, a efekty robią wrażenie!
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mateusz ma dystans do swojej osoby i tego, jak wyglądał kiedyś
Mateusz ma dystans do swojej osoby i tego, jak wyglądał kiedyśŹródło: Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe
d2988xx

Choć trudno w to uwierzyć, Mateusz Borkowski na początku swojej kariery telewizyjnej (3 lata temu) ważył prawie 240 kg. Dziś jego waga wynosi ponad 80 kg. Gwiazda "Gogglebox" nie powiedziała ostatniego słowa. To niezwykła metamorfoza, która pokazuje, że człowiek jest w stanie zmienić swoje życie, jeżeli tylko bardzo tego chce.

ZOBACZ TAKŻE: "Gwiazda" TTV o Gogglebox: "To nie praca, to codzienność"

Na początku uczestnik programu TTV postanowił zmienić dietę. Jak się okazało, efekty nie zadowoliły Borkowskiego. Mateusz zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Dziś waży... ponad 80 kilogramów!

Telewidzowie pokochali "Big Boya" i wspierali go na każdym etapie walki z chorobliwą nadwagą. "Fenomenalna metamorfoza", "Gratuluję wytrwałości" - pisali fani pod fotkami w mediach społecznościowych. Mateusz jest wręcz nie do poznania.

Jednak niektórzy zaczęli się trochę martwić o Borkowskiego. Pisali, że wygląda niepokojąco. Mateusz szybko zareagował i wytłumaczył, że z jego zdrowiem jest wszystko w porządku. "Że niby anoreksja..." - odpowiedział śmiejącą się emotką. "Są ludzie i parapety. Piszą ci, bo zazdroszczą i nie potrafią odejść od lodówki" - stanęli murem za gwiazdą internauci.

- Mój organizm już tak się przyzwyczaił do takiego jedzenia, że on sam już sobie chudnie. Nie wiem, jak to się skończy. Nie zastanawiam się nad tym. Idę na żywioł - czytamy na stronie "Telemagazyn".

"Gogglebox. Przed telewizorem" wypromował też kilka innych gwiazd, które dziś cieszą się sporą popularnością. Oglądacie "Gogglebox. Przed telewizorem"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2988xx

Podziel się opinią

Share
d2988xx
d2988xx