Materna zamieścił zdjęcie z córką. Jej ukochany jest bardzo znany

Krzysztof Materna ma dorosłą córkę
Krzysztof Materna ma dorosłą córkę
Źródło zdjęć: © Kapif | � by KAPIF.pl

04.02.2024 14:37, aktual.: 04.02.2024 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Materna po raz kolejny pochwalił się zdjęciem z córką. Matylda w przeciwieństwie do ojca unika blasku fleszy i wysuwania się na pierwszy plan. Mimo tego do show-biznesu wcale jej niedaleko.

Krzysztof Materna zasłynął z prowadzenia programów wraz z Wojciechem Mannem takich jak: "W mądrej głowie", "Za chwilę dalszy ciąg programu" czy "Mc², czyli maszyna czasu Manna i Materny". Znanego tandemu można było również posłuchać w radiowych programach - "O radiach i magnetofonach" oraz "Między nami-dziadami". Ostatnio panów znów można podziwiać w podcaście Onetu "Mann i Materna. Dziady z szuflady".

Słynny radiowiec i gospodarz wielu programów telewizyjnych od wielu lat jest mężem młodszej o 19 lat Magdaleny. Para doczekała się dwójki dzieci - 32-letniego dziś Michała i 27-letniej Matyldy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kim jest córka Krzysztofa Materny?

Matylda Materna nie poszła w ślady ojca i nie związała swojej przyszłości z mediami, choć zdecydowanie blisko jej do show-biznesu. Obecnie zajmuje się PR-em i promocją, współpracując z raperem Sokołem czy Piotrem Kędzierskim.

27-latka stroni od błysków fleszy i niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia publicznie. Jej konto na Instagramie jest prywatne, choć zdarza się pojawiać na profilu swojego ojca. Ostatnio Krzysztof Materna po raz kolejny pochwalił się zdjęciem z Matyldą. Można zauważyć, że dziewczyna jest bardzo podobna do matki.

Krzysztof Materna z żoną Magdaleną
Krzysztof Materna z żoną Magdaleną© Kapif | � by KAPIF.pl

Okazuje się, że serce córki Krzysztofa Materny jest już zajęte. Jej ukochanym jest Piotr Szulc, znany szerszemu gronu odbiorców jako DJ Steez. Producent muzyczny od lat współtworzy z Oskarem Tuszyńskim hip-hopowy duet PRO8L3M. W teledysku do utworu zespołu pt. "Nicea" zagrał Andrzej Chyra, który wcielił się w rolę gangstera.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o innych tytułach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także