Trwa ładowanie...

"MasterChef": wielki finał najgorętszego show kulinarnego w Polsce!

"MasterChef": wielki finał najgorętszego show kulinarnego w Polsce!Źródło: tvn
db2wap3
db2wap3

Już 1 grudnia trójka najlepszych uczestników drugiej edycji programu ”MasterChef” stanie do ostatniego i najważniejszego kulinarnego pojedynku. Stawka będzie niezwykle wysoka - wygrany otrzyma 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie książki kulinarnej i zostanie mianowany MasterChefem. Szykuje się zacięta rywalizacja bowiem każdy z finalistów ma apetyt na zwycięstwo. Który z nich trafi przez żołądek do serca jurorów i zmieni swoje życie? Dowiemy się już wkrótce.

Ostatnia kulinarna bitwa rozegra się na Zamku Królewskim w Niepołomicach.
Pierwszym zadaniem uczestników będzie jak najwierniejsze odtworzenie dania przygotowanego przez gościa specjalnego programu - Kurta Schellera.

Jednakże kandydaci nie będą obserwować mistrza podczas gotowania, potrawę skopiują jedynie na podstawie jej smaku, zapachu i wyglądu. To będzie nie lada wyzwanie!

Dwójka zawodników, którzy najlepiej poradzą sobie w tej konkurencji, przejdzie do ostatecznej rozgrywki. Finałowe zadanie to przygotowanie prawdziwej polskiej uczty, ale nie babcinej biesiady z potrawami sowicie okraszonymi tłuszczykiem, a lekkiego posiłku reprezentującego styl nowoczesnej kuchni polskiej, tzw. polskiego fusion. Przystawkę i danie główne oceni bardzo surowego i krytyczne tego dnia jury. Kibicować finalistom będą natomiast byli uczestnicy programu oraz najbliżsi.

db2wap3

Kto zwycięży i zmieni swoje życie dzięki pasji do gotowania, a kto polegnie na polu kulinarnej bitwy? Widzowie przekonają się oglądając ostatni odcinek programu ”MasterChef”, w niedzielę 1 grudnia, o godzinie 20.00 na antenie TVN!

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)
(fot. x news/tvn)
Źródło: (fot. x news/tvn)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

db2wap3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db2wap3