Trwa ładowanie...

"MasterChef": Kto otrzyma szansę na realizację kulinarnych marzeń?

"MasterChef": Kto otrzyma szansę na realizację kulinarnych marzeń?Źródło: TVN
d1db525
d1db525

Drugi odcinek programu ”MasterChef” to ostatnia szansa na otrzymanie fartucha i udział w dalszej rywalizacji o tytuł „Mistrza Kuchni”, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt na wydanie książki kulinarnej. Emocje jakie towarzyszyły uczestnikom, widzowie zobaczą już w niedzielę, 9 września na antenie TVN!

Poszukiwania najlepszych kucharzy amatorów wciąż trwają, a jury ma coraz bardziej wysmakowane gusta. Dla nich nie tylko liczy się smak i wygląd, ale przede wszystkim kreatywność autora. Na przygotowanie potrawy mają tylko godzinę!

Jako pierwszy podejmuje wyzwanie Mikołaj Rey z Krakowa, zarządca majątku rodzinnego we Francji. „To nie jest takie proste danie” skomentował Michel Moran. Czy jego zdanie podzieli damska część jury? Jaki będzie werdykt?

Hanna z Warszawy postawiła nie tylko na jakość, ale także na ilość. Przygotowała aż 10 potraw pomimo tego, że jury oczekiwało tylko jednego dania. ,,Zawsze Pani tak przyjmuje gości?” zapytała Anna Starmach. Czy „ilość” to wystarczający argument, aby przekonać do siebie jury?

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Agnieszka Sulikowska – Radi (pochodzi z Rzeszowa), nauczycielka fizyki, na stałe mieszka we Włoszech. Z dnia na dzień została rolnikiem i uprawia pola oliwkowe. Danie, które przygotowała do degustacji nie miało w składzie oliwy, co wywołało komentarz Magdy Gessler: „To jest coś nienormalnego!”. Czy brak oliwy wpłynie na werdykt?

d1db525

Swoje doświadczenie w gotowaniu chce sprawdzić Miłosz Wyrwicz z Krakowa, agent nieruchomości. Jego danie wywołało mieszane uczucia u jurorów. Z jednej strony gotowe ciasto, a z drugiej doskonale przygotowane mięso. „Nie jest tak źle” powiedział Michel Moran. Czy Miłoszowi uda się przejść do kolejnego etapu?

Mieszkanka Zbrosławic (woj. śląskie), Kinga Paruzel zaangażowała w przygotowanie potrawy nawet swojego męża. W jaki sposób to zrobiła? Widzowie poznają również Janka Paszkowskiego (Warszawa), muzyka gotującego od szóstego roku życia; Magdę zajmującą się na co dzień domem oraz skrzypka z filharmonii w Lublinie.

Czyje potrawy zrobiły największe wrażenie na jury? Kto usłyszy, upragnione słowa: „Dla mnie TAK!”? O tym wszystkim widzowie przekonają się już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00, oglądając drugi odcinek programu ”MasterChef”!

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1db525

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1db525
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1db525