Trwa ładowanie...
d48l6mb

"MasterChef Junior": w wielkim finale zmierzą się Natalia i Kuba

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"MasterChef Junior": w wielkim finale zmierzą się Natalia i Kuba
(TVN/x-news)
d48l6mb

Na tę chwilę Kuba i Natalia czekali od rozpoczęcia programu. By znaleźć się w finale, musieli wykazać się nie tylko ogromnym kulinarnym talentem, ale również pokonać 12 pozostałych uczestników programu. Przed nimi ostatnia prosta na drodze do tytułu pierwszego polskiego MasterChefa Juniora.

W najważniejszej z dotychczasowych konkurencji finaliści zmierzą się z popisowym menu degustacyjnym: 2 przystawkami, 2 daniami głównymi oraz pysznym deserem. Na przygotowanie potraw mali kucharze będą mieli 2,5 godziny, ale pierwsze z dań musi trafić na stół jurorów już po godzinie.

- Ja marzę o tej statuetce. Ona jest najważniejsza w tym wszystkim - powiedziała Natalia Paździor.

d48l6mb

- To jest najważniejsza nagroda, bo jej nie da się nigdzie kupić. Trzeba na nią sobie zapracować - dodał Kuba Tomaszczyk.

Zwycięzca programu, poza statuetką, otrzyma 15 tysięcy złotych i wycieczkę zagraniczną dla całej rodziny. Zanim jednak dojdzie do rozstrzygającej rundy finałowej na planie "MasterChefa Juniora" spotkają się wszyscy uczestnicy programu. To właśnie oni będą dowodzić Mateuszem Gesslerem i Michelem Moranem. Mistrzowie kuchni będą gotować pod dyktando dzieci. Która z drużyn wygra tę konkurencję?

Zobacz także: zwiastun finałowego odcinka "MasterChef Junior"

(fot. TVN/x-news)
(fot. TVN/x-news)
d48l6mb

Podziel się opinią

Share

d48l6mb

d48l6mb