Trwa ładowanie...

"MasterChef Junior": Natalia Paździor zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji show!

Share
"MasterChef Junior": Natalia Paździor zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji show!Źródło: TVN/x-news
d1fcqa9

Na tę chwilę Jakub i Natalia czekali od rozpoczęcia programu. By znaleźć się w finale, musieli wykazać się nie tylko ogromnym kulinarnym talentem, ale również pokonać 12 pozostałych uczestników programu. W finałowym odcinku czekała ich ostatnia prosta na drodze do tytułu pierwszego polskiego MasterChefa Juniora.

W najważniejszej z dotychczasowych konkurencji finaliści zmierzyli się z popisowym menu degustacyjnym: 2 przystawkami, 2 daniami głównymi oraz pysznym deserem. Na przygotowanie potraw mali kucharze mieli 2,5 godziny, ale pierwsze z dań musiało trafić na stół jurorów już po godzinie.

Po zaciętej kulinarnej walce widzowie wreszcie poznali zwycięzcę programu. Jurorzy (Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler) uznali, że statuetka i zaszczytny tytuł MasterChefa Juniora trafi do rąk Natalii Paździor. 11-latka otrzymała również wielofunkcyjny robot kuchenny, czek na 15 tysięcy złotych oraz wycieczkę zagraniczną dla całej rodziny. Jakub Tomaszczyk, który zajął w finale drugie miejsce, został obdarowany nagrodą w wysokości 10 tysięcy złotych.

(fot. TVN/x-news)
Źródło: (fot. TVN/x-news)
(fot. TVN/x-news)
Źródło: (fot. TVN/x-news)

Zobacz także: zwiastun finałowego odcinka "MasterChef Junior"

d1fcqa9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fcqa9