Trwa ładowanie...

"MasterChef Junior": Julia Cymbaluk zwyciężczynią drugiej polskiej edycji show!

W ręce utalentowanej dziewczynki trafił czek w wysokości 15 tys. złotych oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tys. złotych.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"MasterChef Junior": Julia Cymbaluk zwyciężczynią drugiej polskiej edycji show!Źródło: TVN/x-news
d1czf02
d1czf02

Na tę chwilę 10-letnia Julia Cymbaluk z Wrocławia i 12-letnia Zosia Zaborowska z Zielonej Góry czekały od rozpoczęcia programu. By znaleźć się w finale, musiały wykazać się nie tylko ogromnym kulinarnym talentem, ale również pokonać 12 pozostałych uczestników programu. W finałowym odcinku czekała je ostatnia prosta na drodze do tytułu drugiego polskiego MasterChefa Juniora.

W najważniejszej z dotychczasowych konkurencji finalistki zmierzyły się z popisowym menu degustacyjnym: 2 przystawkami, 2 daniami głównymi oraz pysznym deserem. Na przygotowanie potraw małe kucharki miały 150 min., ale pierwsze z dań musiało trafić na stół jurorów już po godzinie.

Po zaciętej kulinarnej walce widzowie wreszcie poznali zwyciężczynię programu. Jurorzy (Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler) uznali, że statuetka i zaszczytny tytuł MasterChefa Juniora trafi do rąk Julii Cymbaluk. 10-latka otrzymała również czek w wysokości 15 tys. złotych oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tys. złotych. Gratulujemy!

TVN/x-news
Źródło: TVN/x-news

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1czf02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1czf02