Trwa ładowanie...
d3sbf5f

"MasterChef Junior": Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler w jury nowego programu dla dzieci

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"MasterChef Junior": Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler w jury nowego programu dla dzieci
(TVN/x-news)
d3sbf5f

Po kilkudziesięciu godzinach castingów w Krakowie, Warszawie, Gdyni i Poznaniu oraz sprawdzeniu prawie 500 chętnych do zdobycia tytułu pierwszego polskiego MasterChefa Juniora, jury wybrało czterdzieścioro najbardziej utalentowanych kulinarnie dzieci. Mali uczestnicy będą walczyć o wejście do ścisłej 14-stki programu i tytuł MasterChefa Juniora.

- Wybór czterdziestu uczestników, którzy przez pierwsze dwa odcinki będą walczyć o udział w dalszych etapach programu, był naprawdę trudny. Jesteśmy pod wrażeniem kulinarnych zdolności małych kucharzy. Poziom ich umiejętności był naprawdę imponujący. Do tego mają jeszcze ogromne poczucie humoru i dziecięcą wyobraźnię. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Myślę, że szykuje się naprawdę fantastyczny program, pełen emocji i wzruszeń - mówi Ewa Leja, producent programu.

Kulinarne umiejętności małych uczestników w wieku 8-13 lat będą oceniać uwielbiani przez widzów jurorzy: Anna Starmach oraz Michel Moran. Dołączy do nich Mateusz Gessler, znany kucharz i restaurator, dla którego miłość do gotowania to rodzinna tradycja.

d3sbf5f

Pierwszy odcinek polskiej edycji "MasterChefa Juniora" będzie można zobaczyć już wiosną na antenie TVN. Program o młodych miłośnikach gotowania odniósł sukces już w 19 krajach na całym świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Francji czy Hiszpanii. Producentem polskiej edycji programu jest firma Endemol Shine Polska.

 (fot. TVN/x-news)
d3sbf5f

Podziel się opinią

Share

d3sbf5f

d3sbf5f