Trwa ładowanie...

"Masterchef" 8. sezon. Poznaliśmy już 2 finalistów nowej edycji programu

8 września "Masterchef" wrócił na antenę TVN. Jurorzy programu - Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach - po raz ósmy szukają najlepszego kucharza w Polsce. Sprawdź, komu udało się już zasilić grono finalistów nowej edycji.

Share
"Masterchef" 8. sezon. Poznaliśmy już 2 finalistów nowej edycji programu
Źródło: Facebook.com, fot: Facebook
d3k9yqi

"Masterchef" 8. sezon. Pierwszy odcinek nowej edycji

Magda Gessler już na starcie zapowiedziała, że 8. edycja "Masterchef" będzie znacznie trudniejsza niż poprzednie. Uczestnicy nowego sezonu będą musieli przebić dokonania ich poprzedników. Jurorzy mają kilkadziesiąt fartuchów do rozdania. To przepustka do kolejnego etapu. Wśród nich są również złote, które przenoszą kucharza od razu do finałowej czternastki.

Pierwsza czwórka kucharzy: Marta Klim, Dorota Wiśniewska, Marlena Cichocka i Hubert Paluch musiała przygotować potrawy, których głównym składnikiem jest czekolada. Na przygotowanie dania z jego udziałem mieli tylko 45 min. Z tej grupy wszyscy uczestnicy przeszli do kolejnego etapu.

Kolejna czwórka miała przygotować danie na bazie ziemniaków. W tej grupie szczęście przypisało tylko połowie: Michalinie Trzaskiej i Magdzie Waś, która otrzymała złoty fartuch.

d3k9yqi

Następne grupy musiały przygotować danie z udziałem mąki, ryb, mięsa mielonego, kaczki, jabłek i przegrzebek. Do kolejnego etapu z tego zespołu przeszło 19 osób, w tym Ania Łempicka, której jury przyznało złoty fartuch.

"Masterchef". Największe kulinarne show w Polsce

"MasterChef" to polski program kulinarny emitowany od 2 września 2012 r. na antenie TVN, oparty na brytyjskim formacie. Kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Jury, spośród tysięcy chętnych z całego kraju, wybiera finałową czternastkę.

ZOBACZ TAKŻE: Damian Kordas ocenia kulinarny talent gwiazd: "Natalia Siwiec ma pojęcie o produktach"

d3k9yqi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k9yqi
d3k9yqi