Trwa ładowanie...

Maserak stracił pieniądze. A tak ich potrzebował...

Maserak stracił pieniądze. A tak ich potrzebował...Źródło: AKPA
d13881i
d13881i

[

]( http://www.fakt.pl )

Jeden nieco gorszy taniec i wielkie marzenia legły w gruzach. Nieudany występ Rafała Maseraka (26 l.) w "Tańcu z gwiazdami" pokrzyżował jego plany szybkiego otwarcia własnej szkoły tańca. Teraz pieniędzy na inwestycję będzie musiał szukać gdzie indziej.

Zapytany po poprzedniej edycji, czy zgodzi się wystąpić ponownie w show TVN, Maserak odpowiedział, że jeszcze nie wie. Chciał bowiem odpocząć od zgiełku towarzyszącemu programowi. Życie wymusiło jednak inną decyzję. Rafał potrzebował bowiem każdej złotówki na swoją wielką inwestycję. W sierpniu tancerz rozpoczął zatem treningi z aktorką Agnieszką Jaskółką (32 l.).

d13881i

Jakież wielkie zatem było jego rozczarowanie, kiedy już po pierwszym odcinku dowiedział się, że musi pożegnać się z "Tańcem z gwiazdami". Przed kamerami Maserak zachował fason. Upust swoim emocjom dał dopiero za kulisami.

Jak mówi nasz informator, tancerz był bliski wpadnięcia w furię. Porażka nie tylko podrażniła jego ambicję, ale i mocno uderzy go po kieszeni. Każdy odcinek oznaczał dla niego kilka tysięcy złotych, które mógłby włożyć w szkołę tańca. Ale teraz Rafał musi pogłówkować, gdzie by tu zarobić. Bo z show TVN nie dostanie już ani złotówki.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Kammel i Kałamaga są nierozłączni

d13881i
d13881i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13881i