Marzena Rogalska wsparła osoby LGBT+. Fanka gratuluje jej, że wyrwała się z TVP

Marzena Rogalska wspiera osoby LGBT+
Marzena Rogalska wspiera osoby LGBT+
Źródło zdjęć: © AKPA

18.05.2021 10:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marzena Rogalska pokazała zdjęcie w kolorowych włosach i tęczę, ale też wprost napisała o swoim wsparciu dla osób LGBT+. Jak zauważyli fani, po odejściu z TVP Rogalska w końcu może swobodnie wyrażać swoje opinie.

W lutym tego roku Marzena Rogalska odeszła z Telewizji Polskiej. Po 12 latach na antenie "Pytania na śniadanie" dziennikarka nieoczekiwanie pożegnała się z widzami. Nie da się ukryć, że coraz mniej było jej po drodze z poglądami propagowanymi w mediach publicznych. Teraz, od kiedy nie wiąże jej z TVP już żadna umowa, dziennikarka bez obaw o konsekwencje wyraża w sieci swoje zdanie. Ostatnio, w Międzynarodowym Dniu Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii, Marzena Rogalska opublikowała na Isntagramie post wspierający osoby nieheteronormatywne.

Zamieściła m.in. zdjęcie tęczy, symbolu środowisk LGBT+, oraz swoją (przerobioną) fotkę w kolorowych włosach.

"Mam tęczowe włosy (dzięki @torcik1990 za ten fotomontaż) oraz tęczę z Grójca (zdjęcie nr 2) i tym akcentem chciałam życzyć wszystkim dobrej nocy i w ogóle dobrego życia - wszystkim bez względu na orientacje seksualne ❤️

Dobro, równość, szacunek codziennie, nie tylko z okazji takiego dnia jak Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii.

I jak to pięknie napisała moja koleżanka @mama_ela_kumpela - chrześcijanka, matka czwórki dzieci, żona, działaczka społeczna - 'nic mi do tego kto z kim śpi, love is love, moje serce jest otwarte dla każdego'. Mam tak samo❤️❤️❤️" - czytamy na Instagramie Marzeny Rogalskiej.

Post dziennikarki spodobał się większości jej fanów, którzy docenili solidarną postawę Rogalskiej z mniejszościami seksualnymi. Jak napisała jedna z fanek dziennikarki:

"Cudownie napisane. Bardzo się cieszę, że wyrwała się pani z tej homofobicznej TV i w końcu może pani wyrażać swoje zdanie bez żadnych konsekwencji👏👏👏"

Komentarz pod postem Marzeny Rogalskiej
Komentarz pod postem Marzeny Rogalskiej© Instagram
Marzena Rogalska
Marzena Rogalska© AKPA
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (78)
Zobacz także