Trwa ładowanie...
anna przybylska
15-09-2010 11:01

Marylka ze "Złotopolskich" znów zakochana

Marylka ze "Złotopolskich" znów zakochanaŹródło: Jacek Urbaniak/PAP/TVP
d3r8kbf
d3r8kbf

Można powiedzieć,że to ostatnie tchnienie serialu *"Złotopolscy" na antenie. W najbliższych odcinkach zrobi się naprawdę gorąco i emocjonująco za sprawą Marylki.*

Kacper spotyka się w pubie z Marylką. Opowiada jej o swoim ojcu i jego zaciętości w walce o majątek. Odwołuje swoją prośbę, nie chce, żeby pomagała Markowi w odnalezieniu Andrzeja Złotopolskiego. Tłumaczy, że jest po stronie Marcysi. Podczas rozmowy dowiaduje się o planach rozwodowych Marylki. Odżywają w nim dawne uczucia, o których ją zapewnia. Wyznaje, że zrobiłby dla niej wszystko.

Kacper odwiedza Tomka, żeby upewnić się, że między nim a Marylką wszystko skończone. Daje mu do zrozumienia, że chce ją odzyskać. Detektyw potwierdza, że się rozwodzą, ale nie chce by Kacper się do niej zbliżał. Dochodzi do bójki. Tomek uświadamia sobie, że jego miłość do Marylki nie wygasła.

Wiesiek, wielki sprzymierzeniec Marylki po rozmowie z Tomkiem spotyka się z synową. Spędzają w przyjacielskiej atmosferze wspólnie wieczór. Marylka, w dzień przed rozwodem jest bardzo przygnębiona. Wiesiek uświadamia jej, że Tomek kocha i ją i Bertę.

d3r8kbf

Marylka burzy praktycznie przesądzony bieg wydarzeń. Podczas rozprawy, na sali sądowej, pod przysięgą, wyznaje mężowi miłość. Tomek nie dostaje rozwodu, rozpoczynają się jego problemy z Bertą, która jest w zaawansowanej ciąży, zbliża się termin porodu.

Marylka wydaje się bezwzględna w walce o ukochanego mężczyznę. Ma złamane serce i zauważyła cień nadziei na pojednanie z mężem. Czy Marylka ma prawo burzyć związek Tomka i Berty? Może powinna wrócić do Kacpra? Kiedyś byli sobie bliscy.

Na odpowiedź na te pytania czeka z pewnością wielu fanów serialu "Złotopolscy", a już na pewno Ci, którzy od początku kibicują pięknej Marylce w jej życiowych perypetiach.

Zobacz także:

d3r8kbf

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d3r8kbf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r8kbf