Trwa ładowanie...
anna przybylska

Marylka wstrząsa "Złotopolskimi"

Share
Marylka wstrząsa "Złotopolskimi"
Źródło: Jacek Urbaniak/PAP/TVP
d3kn6ob

W kolejnych odcinkach serialu "Złotopolscy" dojdzie do wielu niespodziewanych wydarzeń, które odcisną swoje piętno na serialu. O co chodzi?

Wiesiek pisze odwołanie od decyzji w sprawie zwolnienia Rudego i Hartownego i przeszkadzają mu sms-y przysyłane na telefon Marty. Marta jest bardzo szczęśliwa i obojętna czym zajmuje się Wiesiek. James Moon zaprasza Martę na wycieczkę dookoła świata.

d3kn6ob

Kleczkowska chce pojechać do Nałęczowa zobaczyć ciemnoskórego chłopczyka do adopcji, oficjalnie jednak planuje wizytę u koleżanki w sprawie rehabilitacji kręgosłupa. Wtajemnicza w swój plan jedynie Zalewską.

Frotecki wzywa Sławka w sprawie prześladowania Zosi. Sławek tłumaczy, że jego zachowanie motywowane jest uczuciem do dziewczyny. Frotecki jest urzeczony postawą Sławka, radzi mu cierpliwie dążyć do celu ale wyrażać szacunek wobec wikarego i Zosi.

Marylka wyznaje Tomkowi miłość podczas rozprawy rozwodowej. Tomek jest wstrząśnięty, nie wie jak powiedzieć Bercie, że prawnie nadal jest mężem Marylki.

Zobacz także:

d3kn6ob

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d3kn6ob

Podziel się opinią

Share
d3kn6ob
d3kn6ob