Trwa ładowanie...
mary lynn rajskub

Mary Lynn Rajskub liczy na kolejne 24 godziny

Share
Mary Lynn Rajskub liczy na kolejne 24 godziny
d12s2dn

Mary Lynn Rajskub, czyli serialowa Chloe, ma nadzieję, iż powstanie 10. sezon serialu "24".

W USA zakończono właśnie 9., skróconą do 12 odcinków odsłonę cyklu "24: Jeszcze jeden dzień". Odtwórczyni jednej z głównych ról, Mary Lynn Rajskub, wierzy, iż powstaną kolejne odcinki.

d12s2dn

Przypomnijmy, że w nowej odsłonie agent Jack Bauer (Kiefer Sutherland) zmaga się z kryzysową sytuacją w Europie. Ponownie pomaga mu Chloe O'Brian (Mary Lynn Rajskub). W serialu występują również William Devane, Kim Raver, Michael Wincott, Giles Matthey, Yvonne Strahovski, Benjamin Bratt, Gbenga Akinnagbe i Tate Donovan.

- Jest wiele spekulacji, ale według mnie to raczej kwestia tego kiedy a nie czy powstanie kolejna część - daje nadzieje fanom aktorka. - Ta była dobrze zrobiona i ludzie są podekscytowani. Mam nadzieję, że zrobimy coś w przyszłym roku, tak, żeby minęło trochę czasu. Tych 12 odcinków było wspaniałych i wiem, że widzom się podobało, i czekają na więcej. Teraz wszystko w rękach producentów, scenarzystów i Kiefera, żeby zebrać wszystkich razem i zaakceptować koncept. Stacja raczej nie będzie miała z tym problemu.

W Polsce ostatni odcinek będzie można oglądać w najbliższą sobotę, 19 lipca na kanale Fox.

d12s2dn

Podziel się opinią

Share
d12s2dn
d12s2dn