Trwa ładowanie...
d3k7nqz

Martyna Wojciechowska wspomina poważny wypadek. "Dokładnie rok temu wyglądałam tak..."

Wypadek, jakiego doznała Martyna Wojciechowska podczas kręcenia jednego z odcinków "Kobiety na krańcu świata", mógł się skończyć tragicznie. Dziś dziennikarka nietypowo wspomina dramatyczny moment.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska (ONS.pl)
d3k7nqz

Podczas gdy wiele gwiazd chwaliło się przygotowaniami z przygotowań do wielkiego wyjścia na bal fundacji TVN, Martyna Wojciechowska we właściwym dla siebie stylu, podzieliła się czymś, co zaskoczyło fanów. - "Rok temu na balu TVN było tak..." - publikują dziś niemal wszystkie moje koleżanki z pracy... Więc też będę w trendzie i opublikuję coś! – zaczęła tajemniczo.

Pokazała zdjęcie z blizną, pozostałością po niebezpiecznym wypadku, którego doznała w ubiegłym roku. - W drodze na kolejny kraniec świata miałam wypadek motocyklowy. Chwila nieuwagi, mój błąd, niestety – relacjonowała wówczas dziennikarka. Efektem owej chwili nieuwagi było złamanie obojczyka z przemieszczeniem. Podróżniczka musiała poddać się operacji, założono jej tytanowy implant i 21 szwów.

- O centymetry minęłam głową barierę energochłonną, zatrzymał mnie bark. Mogę więc powiedzieć, że miałam duuużo szczęścia i bardzo to doceniam. I jeszcze bardziej wierzę w to, że Niemożliwe Nie Istnieje! - dodała we wpisie, którym opatrzyła swoje zdjęcie już po operacji. Na szczęście jednak dziennikarce szybko udało się wrócić do zdrowia, aktywnego trybu życia i pracy, którą tak uwielbia.

d3k7nqz
Facebook.com
Podziel się

- Dokładnie rok temu wyglądałam tak… na wspomnianą imprezę poszłam w starej kiecce, z ręką na temblaku, a na Facebooku odwoływałam start mojego programu... – napisała ostatnio podróżniczka. - A dziś? (…) Oficjalnie mogę ogłosić, że już za tydzień startuje nowy, niezwykły sezon programu Kobieta na krańcu świata! – dodała z zadowoleniem. Nic dziwnego, że taką postawą inspiruje swoje fanki. I takiej postawy można tylko pogratulować.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska opowiada o artystycznym talencie swojej córki

d3k7nqz

Podziel się opinią

Share

d3k7nqz

d3k7nqz
d3k7nqz