Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska opublikowała stare zdjęcie. "Nawet nie wiem, jak to skomentować"

Nic tak nie budzi ciekawości jak stare zdjęcia gwiazd. Wojciechowska opublikowała fotografię sprzed 17 lat, a opisem wbiła sobie szpilkę.

Share
Martyna Wojciechowska opublikowała stare zdjęcie. "Nawet nie wiem, jak to skomentować"
Źródło: East News, Fot: East News
d25qfcy

Dziś Martyna Wojciechowska kojarzona jest głównie z programu "Kobieta na krańcu świata", gdzie realizuje przełomowe wywiady i porusza bardzo ważne tematy społeczne. Ale czy ktoś pamięta ją z czasów "Big Brothera" czy "Automaniaka"?

Dziennikarka opublikowała archiwalną fotkę i sama sobie wbiła szpilkę. "Dawne czasy, 2001 rok... Aż trudno uwierzyć, ale to ja z czasów, kiedy próbowałam być "panią z telewizji" zamiast po prostu sobą!" – napisała z przymrużeniuem oka.

"Przyznaję, że sama nie wiem jak, to skomentować, więc zdam się na Was. Czekam na opisy zdjęcia" – odniosła się do fanów, a pod fotką fala komentarzy.

d25qfcy

"Każde doświadczenie nas kształtuje i przydaje się w późniejszym czasie, nie ważne co robisz, to wzbogaca. Czasem ta pasja - droga życia kryje się przed nami, ale jak już w nią wpadniemy to apetyt na życie rośnie o 100 proc.” – pisze internautka. "A ja panią lubiłam wtedy oglądać. Było w Pani coś naturalnego i innego - chyba ten uśmiech. Trzeba przejść wiele ścieżek, żeby odnaleźć swoją drogę" – dodaje inna fanka.

d25qfcy

Podziel się opinią

Share
d25qfcy
d25qfcy