RozrywkaMartyna Wojciechowska: nie chce zdradzić, na co jest chora!

Martyna Wojciechowska: nie chce zdradzić, na co jest chora!

Martyna Wojciechowska: nie chce zdradzić, na co jest chora!
Źródło zdjęć: © AKPA

03.03.2011 14:01, aktual.: 25.11.2013 12:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Takie życie w niepewności musi być okropne. Martyna Wojciechowska (37 l.) zmaga się z dwiema chorobami tropikalnymi i nie ma pojęcia, kiedy wreszcie wróci do zdrowia. Nie chce powiedzieć na co jest chora, ale dostała nowe leki z zagranicy i cierpliwie czeka na efekty ich zażywania.

Na pierwsze efekty kuracji trzeba poczekać co najmniej miesiąc. Oznacza to, że kolejna seria jej programu „Kobieta na krańcu świata” stoi pod znakiem zapytania. Podróżniczy program Wojciechowskiej powinien ruszyć na początku marca. Ale na razie nie ma o tym mowy. Ze względu na stan zdrowia gwiazdy nie wiadomo, kiedy zostanie ona nakręcona.

Sama dziennikarka zdradza szczegóły swojej kuracji. – Ponieważ trzeba było postawić mnie na nogi przed kolejną, uderzeniową kuracją, zaczęłam przyjmować kroplówki i zastrzyki, które trochę mnie wzmocniły. W końcu rozpoczęłam kurację, a kilka dni temu dostałam nowe leki z zagranicy i cierpliwie czekam na efekty ich zażywania – poinformowała Martyna Wojciechowska. Ale trudno być tak szybko optymistą. – Czy jestem zdrowa będzie można ocenić dopiero za około miesiąc – dodała Martyna.

Na szczęście choroba gwiazdy nie jest zaraźliwa i podróżniczka bez obaw może przebywać ze swoją córeczką Marysią (3 l.) i resztą bliskich. Wojciechowska zarzeka się, że zrobi wszystko by wyzdrowieć. – Głęboko wierzę w to, że największa siła drzemie w nas samych, a ja nie zamierzam się poddawać i jestem dobrej myśli! Liczę na to, że niedługo odzyskam pełnię sił, bym znowu, pełna energii mogła wrócić do dawnych obowiązków i na plan „Kobiety na krańcu świata” – oświadczyła Martyna Wojciechowska.

A taki optymizm to pierwszy krok do wyzdrowienia!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Gwiazda na wizji poszła do łóżka z ochroniarzem! ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )
[

Dramat jurorki Mam talent. Straciła dziecko! ]( http://teleshow.pl/gid,13107372,img,13107433,kat,1024839,title,Dramat-jurorki-Mam-talent-Stracila-dziecko,galeria.html )
[

Gwiazdy „Słonecznego patrolu” dziś. Jak wyglądają? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

Najlepsze prostytutki w Hollywood ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także