Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska: co się wydarzy u "Kobiety na krańcu świata"?

db5saoh
db5saoh

Podróżowała po całym globie, zwiedzała najdziksze zakątki. Tym razem zdecydowała, że w swoim programie pokaże to, co nam bliskie, a jednocześnie bardzo dalekie.

Podczas konferencji, gdzie prezentowano jesienną ramówkę stacji TVN, udało się porozmawiać z Wojciechowską o najnowszym sezonie "Kobiety na krańcu świata". Martyna nie ukrywała, że postanowiła z kamerą wybrać się do państw mniej egzotycznych niż zazwyczaj. Francja, Niemcy, Wielka Brytania, czyli Europa Zachodnia, to tereny, które wydają się nam dobrze znane i może nawet nudne. Nic bardziej mylnego.

Gwiazda telewizji usiłuje zgłębić trudny temat "państwa w państwie", gdzie osoby z kręgów kultury pozaeuropejskiej łamią zasady kraju, w którym mieszkają.

Tuż pod naszym nosem, w Europie (...) dzieją się absolutnie niesamowite historie i postanowiłam je także pokazać. Pokazać życie ortodoksyjnych mniejszości etnicznych, mniejszości muzułmańskich... chociaż powoli już większości - powiedziała.

db5saoh

Już niebawem będziemy mogli się przekonać, czy opowieści ze Starego Kontynentu będą naprawdę tak fascynujące jak zapowiada prowadząca.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
db5saoh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db5saoh