Trwa ładowanie...
d3p1pgg

Marta Żmuda-Trzebiatowska w obsadzie hitu TVP. Długo czekała na tę rolę

Dobra wiadomość dla fanów "Na dobre i na złe". Zespół popularnego szpitala powiększy się o nową, piękną i przebojową lekarkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marta Żmuda-Trzebiatowska wraca na mały ekran
Marta Żmuda-Trzebiatowska wraca na mały ekran (East News)
d3p1pgg

Jakiś czas temu Marta Żmuda-Trzebiatowska zaintrygowała swoich fanów i udostępniła zdjęcie spod słynnego z "Na dobre i na złe" szpitala w Leśnej Górze. Fotkę podpisała zabawnym zdaniem: "nie spotkałam Szczepana". Fani szybko domyślili się, że jej pobyt na planie i wzmianka o Szczepanie nie były przypadkowe, tym bardziej, że ambitnego salowego gra mąż aktorki, Kamil Kula. Czy uda im się spotkać także na ekranie? Wiele na to wskazuje, tym bardziej, że tajemnice zostały rozwiane - Żmuda-Trzebiatowska dostała rolę w hicie TVP.

- Zagra lekarkę. Scenarzyści chcą, by była jedną z głównych bohaterek. Charakterem ma przypominać doktor Zosię, którą grała Małgorzata Foremniak - wyjawiło źródło "Faktu".

d3p1pgg

W kuluarach mówi się o tym, że aktorka bardzo cieszy się z roli w popularnym serialu. Świadczy o tym właśnie jej niedawny post na Instagramie. - Jest podekscytowana. Już 2 lata temu chciała tam zagrać, ale wtedy przegrała casting. Teraz jej się udało zdobyć inną rolę. Umowa jest już podpisana - dodał informator tabloidu.

Dla Marty będzie to nie pierwszy już występ w serialu o lekarzach ze szpitala w Leśnej Górze. Przypomnijmy, że w 2005 r. aktorka debiutowała w roli Dzidki Fryckiewicz, siostry Malwiny. Z pewnością jednak to powrót na szklany ekran po dłuższej przerwie (ostatnio grała w 2011 r. w serialu "Chichot losu"). Niewątpliwie, praca nad nowymi odcinkami wre, czym aktorka chwali się w mediach społecznościowych. Jak sprawdzi się w nowej roli? Przekonamy się, oglądając "Na dobre i na złe".

02-03-2017 Warszawa
Wiosenna ram��wka telewizji Polsat
foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
02-03-2017 Warszawa Wiosenna ram��wka telewizji Polsat foto: Daniel Wysocki/ONS (ONS.pl)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3p1pgg

Podziel się opinią

Share
d3p1pgg
d3p1pgg