Trwa ładowanie...
02-11-2016 11:37

Marta Wierzbicka: zdecyduje się na udział w "Agencie" lub "Azja Express"?

Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" Marta Wierzbicka zarzekała się, że nie zamierza uczestniczyć w innych programach rozrywkowych dedykowanych gwiazdom. Czy konsekwentnie trzyma się tego postanowienia? A może dla "Agenta" i "Azja Express" zrobiłaby wyjątek?

Share
d4jjuh8

W 2014 roku Marta Wierzbicka wzięła udział w 2. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W pierwszym odcinku zaprezentowała się w skąpym stroju i energicznym pasodoble. Niestety, jej godne podziwu wygibasy nie przypadły do gustu wymagającym jurorom. Aktorka zdobyła jedynie 25 punktów i mimo ogromnych starań musiała opuścić program. Gdy ta informacja do niej dotarła, zaskoczona zalała się łzami i z trudem pożegnała się z widzami.

- Mogłam posłuchać Antka Królikowskiego, który powiedział, żebym nie szła, bo odpadnę. Przykro mi, że to się tak kończy. Miałam nadzieję, że zatańczę foxtrota - łkała wówczas przed kamerami.

Po tej porażce Wierzbcka zapewniała, że już nigdy nie zgodzi sie na udział w programie rozrywkowym dla gwiazd. Czy uparcie podtrzymuje to zdanie? A może dla survivalowych reality-show zrobiłaby wyjątek? Zobaczcie powyższe wideo i dowiedzcie się, czy widzowie będą mieli okazję podziwiać ją w "Agencie" lub bijącym rekordy popularności programie "Azja Express".

d4jjuh8
AKPA
Źródło: AKPA
d4jjuh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jjuh8