Trwa ładowanie...
d13eons

Marta Wierzbicka wraca na plan serialu: Byłam bardzo zestresowana

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "Na Wspólnej". Postać Oli Zimińskiej, która wyjechała do Anglii wkrótce powróci w rodzinne strony. Marta Wierzbicka znów jest częścią obsady kultowego serialu.
Share
Marta Wierzbicka wraca do serialu "Na Wspólnej"
Marta Wierzbicka wraca do serialu "Na Wspólnej"Źródło: ONS.pl
d13eons

Marta Wierzbicka podzieliła się z fanami radosną informacją. Po dwóch latach nieobecności wraca do serialu "Na Wspólnej". Na planie padły już pierwsze klapsy, a nowe odcinki z udziałem 28-letniej aktorki będą do obejrzenia w nowym sezonie, po wakacjach.

- Nie było mnie równo dwa lata na planie serialu. Dokładnie w maju padł ostatni klaps. Byłam bardzo zdenerwowana i zestresowana, wczoraj wieczorem nie mogłam zasnąć. To była pozytywna ekscytacja, zastanawiałam się, co się zmieniło - zdradziła swoje obawy Marta.

Zobacz też: Marta Wierzbicka nie chce już zoperować biustu. "Błędy młodości"

d13eons

Okazuje się jednak, że pamięć postaci jest silna. Marta grała Olę Zimińską przez ponad 14 lat. Jej dwuletnia nieobecność na planie niczego nie zmieniła, a wejście w rolę przychodzi naturalnie i nie wymaga większego nakładu sił.

- Gdy usiadłam w charakteryzacji, dowiedziałam się, że zmieniło się niewiele. W ekipie są wciąż ci sami ludzie. Mam wrażenie, że tego się nie zapomina. Wracasz i od razu wiesz, co grasz, kim jest twoja postać. Przez tyle lat ciężko to zapomnieć - powiedziała w wywiadzie dla TVN.

Fani nieczęsto mogli podziwiać aktorkę. Gdy Marta odeszła z serialu produkcji TVN, pojawiła się w "Pierwszej miłości" i grywała na deskach teatru. Rzadko jednak udzielała się publicznie.

Zobacz też: Marta Wierzbicka pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem. Fani zaciekawieni

d13eons

Podziel się opinią

Share
d13eons
d13eons