RozrywkaMarta Wierzbicka odpadła z "Indie Express"? Fani mają swoją teorię

Marta Wierzbicka odpadła z "Indie Express"? Fani mają swoją teorię

Marta Wierzbicka odpadła z "Indie Express"? Fani mają swoją teorię
Źródło zdjęć: © AKPA

03.04.2017 13:19, aktual.: 03.04.2017 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znana z serialu "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka jest jedną z uczestniczek drugiego sezonu programu "Azja Express". Zdjęcia, które aktorka zamieściła ostatnio na swoim profilu instagramowym wskazują, że jest już ona w Polsce. To znaczy, że jako jedna z pierwszych odpadła z show TVN?

Druga edycja "Azja Express" zadebiutuje we wrześniu na antenie TVN. Tym razem w podróż za dolara dziennie wybrali się: Marta Wierzbicka, Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel-Bułecka, Zuzanna Bijoch, Tymon Tymański, Antoni Pawlicki oraz Dorota Gardias.

Marta Wierzbicka skutecznie podgrzewa atmosferę wokół swojego udziału w programie. Zdjęcia, które zamieszcza w sieci młoda gwiazda wskazują, że jej przygoda z show dobiegła już końca. Fani jednak nie dają się zwieść.

- Marta wciąż w grze i daje takiego czadu w "AE", że Karpiel-Bułecka ledwo zipie. Uczestnicy wstawiają stare zdjęcia dla zmyłki.

- Może wcale nie odpadła? Może zdjęcia zrobiła wcześniej i przekazała je wraz z hasłem komuś, żeby je wrzucał podczas nieobecności tak jak większość osób biorących udział w programie? - komentowali.

Jak podaje "Fakt", aktorka do dnia emisji nie może ujawnić co działo się na planie show. Jeżeli zdradzi tajemnicę, zobowiązana jest zapłacić karę w wysokości 50 tysięcy złotych. Warto przypomnieć, że w lutym 2016 roku, podczas realizacji 1. edycji "Agent - Gwiazdy", swoim przedwczesnym powrotem do kraju pochwalił się w internecie jeden z uczestników - Rafał Maślak. Szybko okazało się, że jego zachowanie było niezgodne z umową, którą wcześniej podpisał z TVN-em. Producentom zależało bowiem na tym, aby nie zdradzić przebiegu programu, zanim pojawi się on na antenie.

Obraz
© AKPA
Obraz
© Instagram.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także