Marta Warchoł pokazała zdjęcie z ukochaną. Osobiste słowa dziennikarki TVN

Marta Warchoł zrobiła coming out w ub.r.
Marta Warchoł zrobiła coming out w ub.r.
Źródło zdjęć: © fot. TVN

15.02.2022 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Warchoł opublikowała na Instagramie wpis walentynkowy, w którym wyznała miłość swojej partnerce. Przy okazji zwróciła się do wszystkich z pewnym przesłaniem.

Marta Warchoł w czerwcu br. dokonała publicznego coming outu, przyznając, że jest w związku z producentką "Faktów" Iwoną Widomską. Od tego czasu obie panie często pokazują się na wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Tak było chociażby w przypadku fotek z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Dziennikarka zamieściła kolejne wspólne zdjęcie w dniu walentynek. Widzimy ją z partnerką w namiętnym pocałunku. W opisie Warchoł napisała, że dziękuję Iwonie za to, że z nią wytrzymuje. "Kocham Cię i mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspaniałych chwil" – wyznała.

Warchoł życzyła także wszystkim zakochanych udanych walentynek. "Dużo miłości, a co za tym idzie: cierpliwości, oddania, wyrozumiałości, determinacji i przywiązania, a przede wszystkim odwagi i czego sobie życzycie, bo każdy z nas miłość i związek buduje po swojemu, bo każdy może kochać jak chce i kogo chce, najważniejsze, żeby robił to całym sercem" – czytamy.

W dalszej części zawarła też pewnie przesłanie na temat miłości i tolerancji. "Miłość nie wyklucza, nie wybiera, po prostu pojawia się. Nie ważne co mówią inni, nie ważne czy znajdą się celebryci chętni do krytyki. Walczcie o swoją miłość, nie pozwólcie, żeby homofobia kiedykolwiek stanęła wam na drodze do prawdziwej miłości! Nie zwlekajcie, wyznajcie miłość temu kogo kochacie, nie ma się czego bać" – stwierdziła.

Internautom nie tylko spodobało się zdjęcie Warchoł, ale także pochwalili jej słowa. Sami przy okazji życzyli, by związek dziennikarki trwał jak najdłużej. "Wiele pięknych nowych doznań, aby wasz związek był coraz bardziej lepszy i nigdy nie osłabł", "I dla was dziewczyny dużo szczęścia, miłości, cierpliwości, wytrwałości i najpiękniejszych chwil pod słonkiem, niebem i tęczą", "Życzę wam szczęścia w związku" – napisali.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także