Trwa ładowanie...

Marta z "Rolnik szuka żony" jest pielęgniarką. Pokazała się w przyłbicy

Pamiętacie Martę Borowską z drugiej edycji "Rolnik szuka żony"? Była uczestniczka show TVP jest pielęgniarką. Marta pokazała, jak wygląda teraz na co dzień.

Marta z "Rolnik szuka żony" jest pielęgniarką. Pokazała się w przyłbicyŹródło: Instagram
d3u6p7b
d3u6p7b

Marta Borowska brała udział w drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Była kandydatką na partnerkę dla Rafała. Miłość jednak nie przyszła, ale za to przybyło Marcie trochę fanów. Dziewczyna chętnie dzieli się urywkami ze swojego życia na Instagramie. Co jakiś czas wrzuca też zdjęcia zrobione w pracy. Teraz, gdy trwa pandemia, sytuacja i u niej uległa zmianie.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Uczestniczka show pracuje jako pielęgniarka w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Choć jej praca zawsze była ważna, teraz przykłada się do niej należytą uwagę w dyskursie publicznym.

d3u6p7b

Marta, choć nie jest narażona na zarażenie koronawirusem tak, jak pielęgniarki np. w szpitalach, SOR-ach czy domach opieki, także musi odpowiednio się zabezpieczać.

Borowska pokazała zdjęcie zrobione w Centrum. Maski, przyłbice i fartuchy to podstawy.

Warto przypomnieć, że w Polsce ruszyła już terapia, w której wykorzystuje się osocze ozdrowieńców z COVID-19. Więcej o tym możecie przeczytać w tekście WP Wiadomości. Regionalne Centra Krwiodawstwa namawiają do tego, by osoby, które już zwalczyły koronawirusa oddawały osocze, które może pomóc chorym.

Na taki ruch zdecydował się ostatnio Tom Hanks. Nie czekał, aż go ktoś o to poprosi. Sam zgłosił się do placówek, które ruszyły w USA z takimi terapiami.

d3u6p7b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u6p7b