Trwa ładowanie...
d3ez18k

Marta Manowska zaręczona? Prezenterka pochwaliła się intrygującą informacją

Prowadząca "Rolnik szuka żony" poinformowała fanów, że powiedziała "tak". Oprócz gratulacji, pojawiły się też wątpliwości. Dlaczego?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska
Marta Manowska (AKPA)
d3ez18k

Marta Manowska jest jedną z nielicznych gwiazd, które uparcie strzegą swojej prywatności i niechętnie zwierzają się mediom ze swojego życia prywatnego. Na pytania dziennikarzy, czy jej serce jest już zajęte, odpowiada jedynie uroczym uśmiechem. Nie oznacza to jednak, że prezenterka nie nakręca zainteresowania wokół swojej osoby. Jej subtelne wpisy w mediach społecznościowych nieraz wprowadziły spore zamieszanie.

Ostatnio po raz kolejny sprawiła, że fani prześcigają się w domysłach, o jaką zmianę w życiu Manowskiej chodzi. Wszystko dlatego, że prowadząca program "Rolnik szuka żony" zamieściła na Facebooku post, w którym przyznała, że powiedziała "tak".

- Obiecywałam, że jeżeli u mnie coś się zmieni, dowiecie się jako pierwsi. No więc TAK. Powiedziałam TAK, TAK, TAK. Będziecie zaskoczeni - napisała pod zdjęciem (zachowano oryginalną pisownię).

d3ez18k

Czyżby Manowska przyjęła zaręczyny i postanowiła podzielić się tą radosną nowiną z fanami? Większość internautów jest święcie przekonana, że dziennikarka właśnie w ten sposób ogłosiła światu, że jest szczęśliwie zakochana w jednym z rolników - Łukaszu z 3. edycji show. Część widzów nie podziela jednak tego entuzjazmu i podaje w wątpliwość słowa Manowskiej. Niektórzy uważają bowiem, że gwiazda TVP chce jedynie nakręcić plotki i w ten sposób skupić na sobie uwagę. Dlaczego?

Nie jest tajemnicą, że od pewnego czasu prezenterka pracuje nad pewnym projektem ze wszystkimi uczestnikami poprzednich edycji "Rolnik szuka żony". Oprócz tego, pojawiły się plotki, że w planach ma również wydanie książki. Tego typu działania z pewnością zapewnią jej więc upragniony rozgłos i potrzebną promocję. A wy jak uważacie? Co szykuje Marta Manowska?

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3ez18k

Podziel się opinią

Share

d3ez18k

d3ez18k