Trwa ładowanie...
da4gan7

Marta Manowska miała wypadek. Zdjęcia do "Rolnika" odwołane

Marta Manowska, czyli prowadząca hit TVP "Rolnik szuka żony", miała wypadek. Na tyle poważny, że zdecydowała się odwołać pierwszy raz w historii zdjęcia do programu. Co się stało?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska błyszczała na ramówce TVP. Nikt nie wiedział, że robi dobrą minę do złej gry
Marta Manowska błyszczała na ramówce TVP. Nikt nie wiedział, że robi dobrą minę do złej gry (ONS.pl)
da4gan7

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miniony czwartek. Marta Manowska była właśnie w drodze na imprezę ramówkową TVP. Jesienią Manowska będzie prowadziła dwa programy – uwielbianego przez wszystkich "Rolnika" i "The Voice Senior".

ZOBACZ TEŻ: Marta Manowska o stalkingu: "Nie zgadzam się na to, gdy problem zaczyna dotykać moich najbliższych"

Jak doszło do wypadku?

da4gan7

- Jeżdżę od 18. roku życia, zdałam prawo jazdy za pierwszym razem, przejechałam 140 tys. km poprzednim samochodem, obecnym 10 tys. km, mam sportowe auto z dużą pojemnością silnika. Jechałam bardzo powoli. Droga była pusta. Wystarczyła sekunda nieuwagi, abym zatrzymała się na samochodzie przede mną. Inne samochody ruszyły, a auto przede mną hamowało - opowiadała na Instastories.

I dodała:

- Spuściłam wzrok na sekundę. Nie odpisywałam na SMS-y, nie nagrywałam Instastory, nie pisałam maili.

Marta Manowska dotarła na ramówkę, ale kosztowało ją to sporo zdrowia i samozaparcia. Wszystko ją bolało. Robiła dobrą minę do złej gry.

da4gan7

- Uderzyłam klatką piersiową o kierownicę, wyskoczyła dolna poduszka, obiłam sobie nogi i ręce, miałam ból w barku od pasów, ból miednicy od dolnych pasów.

Niby nic. Jednak w ciągu następnych kilku dni jej samopoczucie znacznie się pogorszyło. Jak pisze "Fakt", doszły problemy z okiem, gorączka, dreszcze.

W końcu Manowska nie wytrzymała i wylądowała u lekarza. A ten stwierdził, że ma ostre zapalenie ucha, oka, gardła i dróg oddechowych.

Oprócz antybiotyku lekarz zalecił Marcie Manowskiej odpoczynek. Prowadząca wylądowała w domu, skąd nie zamierza ruszać się w najbliższym tygodniu.

W związku z tym zdjęcia do kolejnej edycji "Rolnik szuka żony" zostały zawieszone. Zdrowie najważniejsze.

da4gan7

Podziel się opinią

Share
da4gan7
da4gan7