Trwa ładowanie...

Marta Manowska dostała podwyżkę! Zobacz, jaką kasę zarabia!

Pewnie na co dzień mało kto zdawał sobie sprawę, ale ta pozująca na prostą naturalną dziewczynę ze szczerym uśmiechem dziennikarka, jest jedną z najlepiej opłacanych twarzy stacji. Za sezon "Sanatorium miłości" dostawała 70 tysięcy złotych, a teraz będzie dostawać jeszcze więcej!

Marta Manowska dostała podwyżkę! Zobacz, jaką kasę zarabia!Źródło: ONS.pl
d24cg3r
d24cg3r

Manowska podbiła serca widzów i władz stacji dobrze przemyślanym wizerunkiem. Jako dziewczyna mająca prowadzić program o wsi i jej mieszkańcach nosiła warkocz, kalosze, dziewczęce sukienki. Siadała przy stole z matkami rolników jedząc szarlotkę, uśmiechała się szeroko i smuciła razem z nimi. To sprzedało się fenomenalnie. "Rolnik szuka żony" to kura znosząca złote jajka, już w tym roku wyemitowany będzie szósty sezon show, a Manowska dostała drugi format, tym razem o emerytach szukających pary w "Sanatorium miłości".

Dzięki temu, że oba programy mają świetną oglądalność i stacja zarabia na nich krocie, Manowska dostała podwyżkę.

- Jak dowiedział się "Super Express”, właśnie dostała podwyżkę i teraz będzie zarabiała 100 tys. zł za każdy z prowadzonych przez siebie programów - czytamy w tabloidzie.

Przypominamy, że już w Wielkanoc zobaczymy odcinek zerowy szóstego sezonu "Rolnik szuka żony", to znaczy, że stacja pokaże potencjalnych uczestników do nowej edycji, do których będą mogły wysyłać swoje listy kandydatki. Emisja całego nowego sezonu jesienią tego roku na TVP1.

d24cg3r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24cg3r