Marta Manowska była kiedyś ruda. Pamiętacie ją taką?

Marta Manowska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej
Marta Manowska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

25.08.2023 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska, znana z programu "Rolnik szuka żony", postanowiła na moment przenieść się w czasie do okresu, kiedy jej włosy miały rudą barwę. Udostępniła swoim fanom zdjęcie sprzed kilku lat, na którym prezentuje się naprawdę fantastycznie. Trudno nie zgodzić się z tym, że gwiazda Telewizji Polskiej wyglądała wówczas wyjątkowo atrakcyjnie.

Manowska zdobyła serca widzów swoją postawą i zaangażowaniem w popularnym programie "Rolnik szuka żony". Przez wiele sezonów, jej misją było pomagać rolnikom w poszukiwaniu miłości, co przyciągało przed telewizory miliony Polaków. Ten format telewizyjny stał się jednym z największych hitów w ofercie TVP.

W ramach swojej pracy w Telewizji Polskiej, Manowska pełni rolę gospodyni programu, w którym pomaga rolnikom, którzy mają trudności w znalezieniu miłości. Zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii i gotowa do pomocy, szybko zdobyła sympatię widzów. Możemy ją również oglądać w innym popularnym programie - "Sanatorium miłości".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mimo że Manowska jest powszechnie kojarzona jako blondynka, okazuje się, że kiedyś miała rudawe włosy. "Jakoś mnie wzięło dziś na wspomnienia" - napisała na swoim profilu na Instagramie. Warto zaznaczyć, że ten wpis nie był związany z popularnym wyzwaniem "#10yearschallenge".

Zdjęcia, które opublikowała, zostały zrobione kilka lat temu w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Na tych fotografiach trudno rozpoznać Martę, ponieważ jej wygląd jest zupełnie inny. Rude włosy całkowicie odmieniły wygląd prowadzącej "Rolnika szuka żony".

Marta Manowska kiedyś nosiła inny kolor włosów
Marta Manowska kiedyś nosiła inny kolor włosów© Instagram.com
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także