Trwa ładowanie...

Marta Manowska apeluje o pomoc. Uczestnik show TVP stracił dorobek życia

Marta Manowska poprosiła fanów o wsparcie finansowe dla Łukasza Steca, bohatera "Ośmiu wspaniałych", który przeżył życiowy dramat. Sytuacja jest poważna.

Share
Marta Manowska
Marta ManowskaŹródło: East News
d2z83eo

Marta Manowska dała się poznać dzięki takim programom, jak "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości", a ostatnio "Ośmiu wspaniałych". Gwiazda często zawiązuje bliskie relacje z uczestnikami show.

Łukasz Stec, który wziął udział w "Ośmiu wspaniałych", na własnej skórze mógł przekonać się o dobrym sercu Marty Manowskiej.

d2z83eo

Mężczyznę spotkała ostatnio wielka tragedia. Podczas powodzi stracił część majątku. Okazuje się, że całą sytuację niemal przypłacił życiem, ratując bliską osobę.

Marta Manowska: Jestem zakochana, ale to trudna miłość

Łukasz Stec o wszystkim napisał na portalu zrzutka.pl, gdzie zorganizował zbiórkę pieniędzy na "odbudowę nowej rzeczywistości".

d2z83eo

"Gdy człowiek ma dwie ręce i nogi, powinien cieszyć się życiem, gdy jednak w ciągu minuty jest na skraju życia i śmierci, bo ratując bliską osobę, omal nie zostaje wciągnięty przez rwącą rzekę, w sekundę przewartościowuje swoje życie i nagle jakby wszystko poza tym, że się udało, przestaje mieć znaczenie. Wszystko jednak przemija i po każdej katastrofie trzeba zacząć dalej żyć... Jednak bez pomocy osób o dobrych sercach może to być bardzo, ale to bardzo trudne, a nawarstwiający się stres i negatywne myśli tylko potęgują uczucie beznadziei i bezsilności" napisał.

Na swoim profilu na Instagramie pokazał zdjęcia:

Marta Manowska nie przeszła obojętnie obok tej sprawy. Zaangażowała się w pomoc dla uczestnika show.

d2z83eo

"Słuchajcie, jeden z 'Ośmiu Wspaniałych', który pięknie walczy o siebie i swojego syna, potrzebuje naszej pomocy. Wspomóżmy jeśli możemy" - napisała gwiazda.

Link do zbiórki znajduje się TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2z83eo

Podziel się opinią

Share
d2z83eo
d2z83eo