Trwa ładowanie...
d3dg3t0

Marta Grycan: widzę podobieństwo między moimi bliskimi, a rodziną Kardashianów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Grycan: widzę podobieństwo między moimi bliskimi, a rodziną Kardashianów
(ONS.pl)
d3dg3t0

Marta Grycan przyznała się, że widzi wiele podobieństw pomiędzy swoimi bliskimi a rodziną Kardashianów. Żona cukiernika Adama Grycana również planowała stworzyć rodzinny reality-show na wzór amerykańskiej rodziny. Te plany na razie musiała odłożyć, ale znajduje dużo wspólnego między rodzinami, a szczególnie w ich ubraniach i stylu życia.

– Widzę dużo podobieństw między nami. Wszystkie kochamy się przebierać. Stawiamy na rodzinność, tak samo jak rodzina Kardashianów. U nas jest gło śno, jest gwarno, robimy wszystko razem, jesteśmy chyba takim zaprzeczeniem tego, co dzisiaj jest właśnie w modzie. Żeby mieć jedno dziecko, albo najpierw robić karierę – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Marta Grycan.

Rodzina Grycanów znana jest z miłości do luksusowych przedmiotów i ubrań. Pomimo ubierania się u znanych projektantów, Marta Grycan przyznaje, że kwintesencją mody jest miksowanie ubrań – uszytych samodzielnie, kupionych w centrum handlowym czy w wielkim domu mody. Tłumaczy, że metka nie jest ważna, a idealne kreacje można znaleźć zarówno u projektantów, jak i w sieciówkach.

d3dg3t0

Styl i gust Marty Grycan zostały nagrodzone pochwałą od samego Stefano Gabbany – współzałożyciela domu mody Dolce & Gabbana. Włoski projektant polubił zdjęcie kreacji Grycan na Instagramie, w której celebrytka wystąpiła w „Pytaniu na śniadanie” w&nbs p;TVP. To nie jedyna pochwała Gabbany.

– To prawda, że Stefano polubił moją kreację na Instagramie, ale jeszcze polubił je z osobistego konta i nie tylko raz, tylko kilka razy – mówi gwiazda.

Pierwsza informacja o polubieniu przez projektanta kreacji Marty Grycan pojawiła się w listopadzie ub.r. Gwiazda na swoim profilu podziękowała Gabbanie i przyznała, że to dla niej wielki zaszczyt. Uważa, że projektant polubił jej zdjęcie, ponieważ włoski dom mody Dolce&Gabbana kocha kobiety.

– Miłość wzięła się stąd, że oni po prostu kochają kobiety i wszystko to, co się z kobietą łączy, jej seksapil. Oni nie zmieniają kobiet w chłopców z krótkimi włosami, tylko właśnie ubierają je w cudownym włoskim stylu, w koronki, podkreślając kobiecość i kształty. Ich kreacje są po prostu przepiękne i świetnie si ę w nich wygląda – tłumaczy Marta Grycan.

d3dg3t0

Podziel się opinią

Share
d3dg3t0
d3dg3t0