Trwa ładowanie...

Marta Grycan, Piotr Gąsowski i Kasia Klich gwiazdami jesieni w TLC

Share
Marta Grycan, Piotr Gąsowski i Kasia Klich gwiazdami jesieni w TLCŹródło: AKPA
dgvsait

Kanał TLC jesienią br. wprowadzi do ramówki trzy polskie programy. Widzowie zobaczą m.in. „Polski turniej wypieków” prowadzony przez Martę Grycan i Piotra Gąsowskiego oraz „Polaków awantury o remont”. Będzie też ponad 20 zagranicznych nowości.

„Polski turniej wypieków” to 7-odcinkowy program kulinarny w formie turnieju. 10 uczestników, wyłonionych w drodze castingu, będzie rywalizować ze sobą przygotowując słodkie potrawy pogrupowane na sześć kategorii. Każdy odcinek będzie poświęcony innej grupie przysmaków i kręcony w innym miejscu Polski.

Wypieki oceniać będzie jury w składzie: Bożena Sikoń, szefowa pracowni cukierniczej tortownia.pl oraz mistrz świata w cukiernictwie Tomasz Deker. Gospodarzami show zostali Marta Grycan i Piotr Gąsowski, którzy prowadzą własne cukiernie. Program oparty jest na brytyjskim formacie „Bake Off”, a za jego produkcję odpowiada Endemol Polska. Emisja jest planowana od października br.

dgvsait

Z kolei w programie "Polaków awantury o remont" małżeństwa otrzymają pieniądze na odnowienie domu. Decyzje dotyczące wszelkich zmian będą mogli podejmować tylko mężowie, bo żony na czas remontu będą musiały się wyprowadzić. Pary zobaczą się ponownie dopiero po zakończeniu zmian w domu. Program będzie mieć 10 trwających godzinę odcinków i emitowany będzie w piątki o 21.30. Premiera zaplanowana została 28 września br. Producentem formatu została firma Toro Media.

Trzecią nowością jest ”Mistrzyni makijażu” prowadzona przez blogerkę Hannę Knopińską-Grzenkowicz, która będzie udzielać porad na temat makijażu. Bohaterkami każdego odcinka będą dwie panie. Format będzie nadawany od września w dni powszednie o 16.30 i liczyć ma 40 półgodzinnych odcinków. Produkcją zajmuje się Endemol Polska.

W jesiennej ramówce TLC po raz pierwszy będą aż trzy polskie programy. W poprzednich sezonach kanał miał po jednym takim formacie - jesienią ub.r. był to reality-show „Nie mów pannie młodej”, a wiosną br. program „Matka czy nastolaka?” prowadzony przez Joannę Koroniewską.

Poza lokalnymi produkcjami jesienią br. w TLC znajdzie się ponad 20 nowych serii zagranicznych. Wśród nich m.in. „Salon ostatniej szansy” (program o konsekwencjach i próbach skorygowania nieudanych operacji plastycznych) oraz „Zdrada za przyzwoleniem” (serial, który opowie historie ludzi uwikłanych w skomplikowane relacje partnerskie). Nie zabraknie również nowych sezonów takich produkcji jak „Obnażone sekrety”.

dgvsait

W lipcu br. udział TLC wyniósł 0,54 proc., co dało mu drugie miejsce wśród kanałów lifestylowych.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

dgvsait

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dgvsait
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgvsait