Trwa ładowanie...
d3ik8d4

Marlena Klimczyk z "Big Brothera" zakochana. Jej wybrankiem jest Łukasz z "Love Island"

Marlena Klimczyk samotnie wychowuje trójkę dzieci. Teraz znalazła miłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marlena Klimczyk
Marlena Klimczyk (East News)
d3ik8d4

Marlena Klimczyk zasłynęła w mediach dzięki udziałowi w "Big Brotherze". Kobieta bardzo tęskniła za swoimi dziećmi i dlatego postanowiła opuścić program. Jak sama mówiła, nie odnalazła się też w luksusowej willi, a wiele sytuacji było dla niej nie do przeskoczenia.

ZOBACZ: W "Big Brotherze" rodzi się kolejne uczucie?

Okazuje się, że ekipa, która poznała się w pierwszej edycji wciąż ma ze sobą kontakt. Ostatnio Marlena pochwaliła się w mediach społecznościowych relacją z kolacji, na której zjawili się m.in. Madzia, Justyna z chłopakiem i Oleg. Poza nimi bawił się również Łukasz, którego widzowie mogli poznać w "Love Island", czyli polsatowskim show.

d3ik8d4

Według relacji opublikowanej na Instagramie Marlena Klimczyk i Łukasz Bajorek są parą. Zakochani nawet nie próbują udawać, że jest inaczej. Na filmikach cały czas przebywają blisko siebie i nie szczędzą sobie czułości.

Marlena w "Big Brotherze" wielokrotnie mówiła o tym, że samotnie wychowuje trójkę dzieci i nie jest jej łatwo. Dzielnie jednak stara się zmierzyć z problemami życia codziennego.

Łukasz natomiast jeszcze niedawno szukał miłości w programie "Love Island. Wyspa miłości". Mężczyzna liczył na to, że zbuduje związek z Mariettą. Niestety, dziewczyna nie była zainteresowana tą znajomością.

Obecnie Marietta związana jest z Frankiem, który pojawił się na wyspie miłości. A Łukasz najwyraźniej znalazł szczęście u boku Marleny.

Życzycie im szczęścia?

d3ik8d4

Podziel się opinią

Share
d3ik8d4
d3ik8d4