Trwa ładowanie...
d42g5si

Mark Wahlberg poprowadzi 27. galę Nickelodeon’s Kids' Choice Awards 2014

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mark Wahlberg poprowadzi 27. galę Nickelodeon’s Kids' Choice Awards 2014
(Nickelodeon)
d42g5si

Nominowany do Oscara i Złotego Globu aktor i producent, Mark Wahlberg, zawładnie sceną podczas kolejnej edycji gali Nickelodeon's Kids' Choice Awards. Podczas ceremonii zostaną wręczone nagrody (pomarańczowe sterowce) przyznawane przez młodych widzów Nickelodeon najlepszym artystom. Do Marka Wahlberga dołączą także inne światowe gwiazdy, które z pewnością zostaną oblane słynnym slimem. Oblewanie slimem to już tradycja na gali Kid's Choice Awards - slime jest zieloną, kleistą galaretą, spadającą na głowy gości w najmniej oczekiwanych momentach.

- Bardzo się cieszymy, że taka supergwiazda, jak Mark Wahlberg będzie mistrzem ceremonii podczas największej gali dla dzieci. Nie możemy się doczekać, aż pojawi się na scenie razem z czołówką Hollywood podczas tego niezapomnianego, pełnego slime'u show - powiedział Russell Hicks, President of Content Development and Production w Nickelodeon.

Mark Wahlberg był nominowany do Oscara i Złotego Globu za film "Fighter" Davida O. Russela i "Infiltrację" Martina Scorsese, zagrał także główną rolę w hitowej komedii "Ted". Wkrótce pojawi się na kinowych ekranach w kolejnej części "Transformersów" w reżyserii Michaela Baya. Wahlberg jest również producentem wykonawczym takich seriali, jak "Zakazane Imperium" i "Jak to się robi w Ameryce". Oprócz pracy na planie, Mark Wahlberg działa też charytatywnie - jest założycielem Mark Wahlberg Youth Foundation, powstałej w 2001 roku fundacji pomagającej młodzieży z ubogich dzielnic.

d42g5si

Zeszłoroczna gala Nickelodeon's Kids' Choice Awards 2014 zgromadziła przed telewizorami ponad 5,8 milionów widzów i była najchętniej oglądanym przez dzieci i nastolatków programem w telewizji na świecie. Dzieci doceniły ulubionych artystów, oddając ponad 392 miliony głosów w 22 kategoriach. W zeszłym roku po raz pierwszy w historii, polscy widzowie mogli oddać głos na ulubionych rodzimych artystów. Nagrodę dla najlepszego polskiego wykonawcy zdobyła Ewa Farna. Nominacje w tej i innych kategoriach zostaną ogłoszone już wkrótce. Podczas Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards, cały świat pozna zwycięzców prestiżowych nagród, które przyznawane są przez młodych widzów w dziedzinie filmu, muzyki, sportu i telewizji. W ubiegłych latach galę prowadzili już m.in. Will Smith, Jack Black i Josh Duhamel.

 (fot. Nickelodeon )
((fot. Nickelodeon ))
d42g5si

Podziel się opinią

Share
d42g5si
d42g5si