Trwa ładowanie...
d19bvzt
Mariola Bojarska-Ferenc wybrała już swoją następczynię. "Pod moją kontrolą będzie mistrzynią"

Mariola Bojarska-Ferenc wybrała już swoją następczynię. "Pod moją kontrolą będzie mistrzynią"

Share
d19bvzt

Mariola Bojarska-Ferenc świata poza swoją ukochaną wnuczką nie widzi i co ciekawe, już zaplanowała jej przyszłość. Trenerka chciałaby, aby dziewczynka poszła w jej ślady.

- Jest w końcu następczyni, kolejna lady fitness nam rośnie. Myślę, że wnuczka pod moją kontrolą będzie prawdziwą mistrzynią. Zawsze marzyłam, żeby w rodzinie pojawiła się dziewczynka, wielokrotnie mówiłam o tym w kontekście Ani Lewandowskiej. Mam dwóch chłopców, jednak to nie jest to samo, co córka. Jestem bardzo szczęśliwa - powiedziała w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

d19bvzt

Instruktorka fitness przyznała także, że nie wtrąca się w opiekę i wychowanie wnuczki. Ma jednak nadzieję, że syn będzie pomagał żonie i aktywnie uczestniczył w wychowaniu córki, bo taki wzorzec wyniósł z domu rodzinnego.

- To są dorośli ludzie i muszą sobie radzić. Ja sobie poradziłam, to i on też sobie poradzi. Jest fantastycznym ojcem. Został wychowany przez mojego męża w poczuciu, że ojciec to głowa rodziny, że nie jest takim partnerem, który tylko załatwia swoje sprawy, pracuje, ale takim, który uczestniczy w życiu domowym. Myślę, że daliśmy naszym dzieciom dobry wzorzec i że oni będą powielać go w swoich rodzinach - tłumaczy.

Teraz Mariola Bojarska-Ferenc skupia się za to na rozpieszczaniu dziewczynki, kupując jej różne prezenty.

- Zamiast w sklepie z rzeczami dla dorosłych, siedzę ciągle w sklepie z rzeczami dla dzieci. Wybieram kokardki na głowę, sukieneczki. Wszystko musi być różowe, białe, pastelowe. Na razie nie mam nic więcej do powiedzenia, bo jest tak malutka, że tylko beczy. Raz się do mnie uśmiechnęła, to już jest dobry znak. Wzruszyłam się bardzo, kiedy zobaczyłam ją taką śmiejącą się, popłakałam się - wyznaje.

d19bvzt

Wnuczka Wiktoria przyszła na świat w marcu w rodzinie starszego syna Marcina, który trzy lata temu się ożenił.

 (fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d19bvzt

Podziel się opinią

Share
d19bvzt
d19bvzt