Marina Łuczenko znów zostanie mamą! Zaczynała w talent show jako dziewczynka. Ponad 20 lat temu dała niezapomniany popis

Marina Łuczenko zostanie po raz drugi mamą
Marina Łuczenko zostanie po raz drugi mamą
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
oprac. IRO

13.03.2024 20:29, aktual.: 13.03.2024 21:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marina Łuczenko jest na co dzień przede wszystkim mamą, właśnie spodziewa się drugiego dziecka razem z Wojciechem Szczęsnym. Zawodowo realizuje się jako wokalistka i to już od prawie ćwierć wieku. Polska usłyszała o niej, kiedy wzięła udział w dwóch popularnych programach muzycznych. Chodziła wtedy jeszcze do podstawówki.

13 marca Marina Łuczenko poinformowała, że jej pięcioletni syn Liam będzie miał rodzeństwo. Oboje z mężem, piłkarzem Juwentusu Turyn, Wojciechem Szczęsnym starali się o drugiego potomka od dawna. Zależało im, żeby różnica wiekowa między dziećmi nie była zbyt duża. Niestety początki tych starań nie były łatwe.

- Poszłam do lekarza, bo chciałam przygotować się do kolejnej ciąży. Usłyszałam, że mam nowotwór na jajniku. Nie było wiadomo, czy to jest rak, czy nie. Ale gdy słyszysz "nowotwór" w młodym wieku, to jest to po prostu cios w serce. [...]. Nie chcę się użalać nad sobą, na całe szczęście okazało się, że nie było to nic złośliwego. Doszłam do siebie - mówiła w 2022 r. w programie "Alarm!".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marina Łuczenko i jej droga do gwiazd

Marina Łuczenko świetnie godzi życie rodzinne z karierą muzyczną. Ma na koncie już trzy albumy i blisko 20 singli. Śpiewa od dziecka. Pierwsze kroki na scenie stawiała jeszcze w Stalowej Woli, dokąd jej rodzina przeniosła się z Ukrainy, kiedy dziewczynka miała dwa lata.

W 2000 r. 11-letnia Marina pojawiła się w "Szansie na sukces", ale prawdziwy talent pokazała rok później w nieco zapomnianym już programie TVN "Droga do gwiazd", w którym brawurowo wykonała "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Nie wygrała, ale zyskała powszechną rozpoznawalność i sympatię. Rzeczywistym przełomem w jej "drodze do gwiazd" okazał się występ w międzynarodowym konkursie "New Wave" na Łotwie, w którym zajęła trzecie miejsce. Wyjechała stamtąd bogatsza o 70 tys. dol. i kontrakt z Universalem.

Marina Łuczenko - poród i nowy utwór?

Obecnie fani Mariny Łuczenko kibicują jej przede wszystkim jako mamie, ale w sieci kącikiem ust wyrażają też nadzieję na kolejną premierową piosenkę, przynajmniej równie udaną jak ostatni singiel artystki z ub.r. "W blasku".

Marina Łuczenko w wieku 18 lat
Marina Łuczenko w wieku 18 lat© AKPA

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także