Talent ShowMarika, Kammel, Musiał i Szymkowiak poprowadzą "The Voice of Poland 2”

Marika, Kammel, Musiał i Szymkowiak poprowadzą "The Voice of Poland 2”

Marika, Kammel, Musiał i Szymkowiak poprowadzą "The Voice of Poland 2”
Źródło zdjęć: © AKPA

07.02.2013 09:17, aktual.: 25.11.2013 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Kammel i Marika to główni prowadzący drugą edycję show The Voice of Poland, która trafi na antenę TVP2 w marcu br. W role "V Reporterów" wcielą się Maciej Musiał, który będzie też współprowadzącym oraz Mateusz Szymkowiak.

O tym, że Tomasz Kammel będzie prowadzącym The Voice of Poland informowaliśmy już na początku stycznia br. On i Marika będą głównymi gospodarzami muzycznego talent-show, pojawią się już od odcinków castingowych, czyli tzw. „Przesłuchań w ciemno”.

Główną parę wspomagać będą dwaj "V-Reporterzy": Maciej Musiał, który pojawi się w redroomie programu oraz Mateusz Szymkowiak, który był współprowadzącym w pierwszej edycji programu, emitowanej jesienią 2011 roku. Szymkowiak prowadzić będzie z kolei specjalną relację internetową z show oraz rozmowy w oprawie poświęcone programowi.

Tomasz Kammelod lat związany jest z TVP, obecnie w Dwójce współprowadzi Pytanie na śniadanie. Marika jest piosenkarką, ma na koncie trzy płyty. Otrzymała nagrodę za Debiut Roku w plebiscycie Superjedynki na festiwalu w Opolu w 2009 roku. Maciej Musiał jest gwiazdą serialu Dwójki „Rodzinka.pl” oraz prowadził w stacji do niedawna „Poziom 2.0”. Natomiast Mateusz Szymkowiak jest twarzą TVP2 i prowadzącym cykl „Czerwony dywan” nadawany w ramach Pytania na śniadanie.

Trenerami w drugiej edycji The Voice of Poland będą natomiast Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk z TSA oraz Baron i Tomson z zespołu Afromental. Trenerzy będą wybierać uczestników podczas tzw. „Przesłuchań w ciemno”, gdzie kompletować będą własne drużyny. Potem będą je prowadzić podczas etapu tzw. „Bitwy” i odcinków na żywo, gdy poszczególni wykonawcy będą odpadać z rywalizacji. W drugiej edycji widowiska większy nacisk ma być tez położony na elementy reality-show.

The Voice of Poland nadawany będzie w TVP2 przez 12 tygodni w soboty o 20.05 począwszy od 2 marca br. Program oparty jest na licencji Talpa Content, a za jego produkcję wykonawczą odpowiadać będzie firma Rochstar.

Pierwsza edycja formatu emitowana była w Dwójce jesienią 2011 roku w soboty o 20.00. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, program gromadził średnio 2,27 mln widzów, a jego udział w rynku wyniósł 15,69 proc. w grupie 4+ i 14,85 proc. w grupie 16-49.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także