Trwa ładowanie...

Marietta Fiedor w nowym związku? Fani jej kibicują

Marietta Fiedor rozpoczęła swoją karierę wzięciem udziału w "Love Island". I choć związek z poznanym tam Frankiem Rumakiem nie wyszedł, ona się nie zatrzymuje. Pokazała fanom zdjęcie z tajemniczym mężczyzną.

Share
Marietta Fiedor w nowym związku? Fani jej kibicują
Źródło: Instagram
d401qjl

Marietta Fiedor z "Love Island" od początku zbierała mnóstwo komplementów od widzów. Nic w tym dziwnego - w programie dała się poznać jako pozytywnie nastawiona, nieco szalona, ale i romantyczna osoba. Duża sympatia osób śledzących program nie zaskoczyła więc nikogo. Dziewczyna po zakończeniu show chętnie pokazywała swoim fanom, jak wygląda jej wspólne życie z Frankiem - partnerem poznanym na planie. Związek nie przetrwał próby czasu, ale Marietta nie ma zamiaru się zatrzymać.

Na jednym z nowszych zdjęć, jakie Marietta Fiedor opublikowała na Instagramie, pozuje ona z tajemniczym mężczyzną. Celebrytka nie zdradza szczegółów, nie precyzuje kim jest dla niej przystojny brodacz, jednak fani mają nadzieję, że jest to jej nowy partner. "Wolimy Cię z Nim. Idealnie do siebie pasujecie", "Wolę Cię z tym facetem" - pisały obserwatorki Marietty, a ich wypowiedzi zyskiwały mnóstwo polubień. Rzeczywiście, Fiedor i jej przystojny kolega świetnie razem wyglądają.

Myślicie, że Marietta Fiedor znalazła miłość? My mocno trzymamy kciuki!

d401qjl

Podziel się opinią

Share
d401qjl
d401qjl