Trwa ładowanie...
d7x2ia1

Marian Opania nie gra w serialach bo jest za drogi. "Nie mam zamiaru się targować!"

Kultowy polski aktor nie występuje teraz często na małym ekranie. Okazuje się, że niewielu producentów jest w stanie sprostać jego oczekiwaniom finansowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marian Opania nie schodzi ze swoich stawek
Marian Opania nie schodzi ze swoich stawek (ONS.pl)
d7x2ia1

Marian Opania jest znany z wielu wspaniałych kreacji aktorskich. Teraz gwiazdor wybiera jedynie najciekawsze i najbardziej intratne propozycje zawodowe. To dlatego rzadko możemy zobaczyć go w serialach telewizyjnych.

- To nie ode mnie zależy. Jestem tak skonstruowany psychicznie, że nie wchodzę w żadne układy. Nie lubię komuś włazić w ..., ani chodzić na jakieś próbne zdjęcia, castingi. Nie, nie, nie! - wyznaje aktor w rozmowie z "Super Expressem".

Opania nie ma zamiaru obniżać swojej stawki za pracę na planie.

d7x2ia1

- Jak mnie będą chcieli, to mnie wezmą. Poza tym jestem nieco droższy niż młodzi, w związku z tym bierze się tańszych. Może nie jestem lepszy, ale nie mogę występować za stawki młodzieżowe w jakimś filmie czy serialu, w związku z czym mam jakąś barierę nieprzekraczalną. Nie mam zamiaru się targować: "Dacie tyle, proszę bardzo. Nie, do widzenia". Chcę teraz robić to, co mnie tak naprawdę pasjonuje, stawiać sobie coraz trudniejsze zadania - mówi Opania w rozmowie w tabloidem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d7x2ia1

Podziel się opinią

Share
d7x2ia1
d7x2ia1