Trwa ładowanie...

Maria Sadowska promuje nowych artystów

Share
Maria Sadowska promuje nowych artystów
Źródło: mat. prasowe
d46u12x

Wszechstronność pozwala jej łączyć tak różne gatunki, jak jazz, funk, muzyka elektroniczna czy pop. Jest uznaną wokalistką, reżyserką, kompozytorką, autorką tekstów i producentką muzyczną. Ma na koncie 11 płyt.

W ramach współpracy z THE VIEW Maria Sadowska tworzy projekt, do którego na scenę zaprasza wokalistów reprezentujących różne nurty muzyczne. Wspólnie tworzą projekt muzyczno – wokalny, pełen niespodzianek i improwizacji wokalnych, którego główną cecha jest dynamizm i niesamowita energia. Połączenia olbrzymiego doświadczenia Marii i talentu młodych artystów będzie można posłuchać cyklicznie w klubie The View Warsaw. Już 30 stycznia na klubowej scenie wraz z Marią Sadowską pojawi się Asteya Dec.

Nieprzeciętna osobowość, postrzegana jako wielki roztrzepaniec, codziennie doświadcza nietypowych sytuacji i przygód, które mogły by posłużyć na niejeden scenariusz w stylu „Bridgest Jones”. Prawdopodobnie jedyny aspekt w życiu, w którym się nie gubi to muzyka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Koncertuje i podróżuje wraz z widowiskiem „Rockopera Krzyżacy”, w którym to występuje na scenie m.in. z Arturem Gadowskim z Iry, Maćkiem Balcarem z zespołu Dżem, Pawłem Kukizem, Braćmi Cugowskimi, Maćkiem Silskim i innymi znanymi polskimi wokalistami i aktorami.

Koncertuje z Aichą i jest autorką kilku piosenek na płycie tej wokalistki (m.in. Kombinacje, Przystanąć i Reflection). Kombinacja tych dwóch osobowości na scenie The View z pewnością gwarantuje zaskakujące wrażenia i olbrzymią dawkę szalonej energii.

d46u12x

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46u12x
d46u12x