Trwa ładowanie...

Margaret o wychowaniu seksualnym i apostazji. Chce "wypisać się z grupy, do której już nie należy"

Margaret niedawno udzieliła dość kontrowersyjnego wywiadu. W "Playboyu" wyjaśniła, że stosunek Kościoła katolickiego do ludzkiego ciała, stygmatyzowanie go, to powód, by dokonać apostazji. Teraz uzupełniła swoją wypowiedź.

Margaret o wychowaniu seksualnym i apostazji. Chce "wypisać się z grupy, do której już nie należy"Źródło: ONS.pl
d3yexzk

Margaret wprost mówi o tym, że jest niewierząca. To wciąż rzadkość wśród gwiazd. Większość celebrytów nie wypowiada się na temat wiary, część natomiast przyznaje, że Bóg jest dla nich bardzo ważny. Do tej ostatniej grupy należą Radosław Pazura i jego żona Dorota Chotecka czy Antoni Pawlicki. Margaret o swoich "przygodach" z Kościołem opowiedziała w "Playboyu". Teraz postanowiła uzupełnić wywiad o wypowiedź zamieszczoną na Instagramie.

Margaret wspiera środowisko LGBT: "Nie zgadzam się na te nierówności"

Mówi w niej nie tylko o swoim ateizmie. Wspomina też, dlaczego chce na dobre opuścić Kościół i co sądzi o wychowaniu seksualnym dzieci i młodzieży.

Na jej profilu w mediach społecznościowych znalazło się czarno-białe zdjęcie i wpis: "Edit do wywiadu dla "Playboya"‼️Wychowanie seksualne dzieci i młodzieży jest bardzo ważne i mam nadzieję, że nowe pokolenie nie będzie musiało mierzyć się z wyrzutami sumienia podczas odkrywania swojej seksualności. Nie występuję z Kościoła z powodu żadnego konkretnego zdarzenia. Jestem osoba niewierzącą i za fair konsekwencję tego, uważam wypisanie się z grupy, do której już nie należę".

d3yexzk

To uczciwe podejście, które zasługuje na pochwałę. Niestety, Polacy wciąż obawiają się szczerze mówić o swojej wierze, a raczej jej braku.

Co wy sądzicie na ten temat?

d3yexzk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yexzk