Trwa ładowanie...

Marek z "Rolnika" szykuje się do ślubu? Wpis daje do myślenia

Czyżby szykował się ślub kolejnego uczestnika "Rolnik szuka żony"? Marek wraz ze swoją wybranką opublikowali intrygujący wpis.

Share
Marek z "Rolnika" szykuje się do ślubu? Wpis daje do myślenia
Źródło: Facebook.com
dwr66tu

Marek Walczak, uczestnik trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony”, nie związał się z żadną ze swoich kandydatek. Miłość znalazł dopiero po zakończeniu show. Jego wybranką okazała się 16 lat młodsza Julia Chmielewska. Para jest aktywna w mediach społecznościowych i raz po raz udostępnia zdjęcie czy wpis, by zdradzić fanom, co u nich słychać.

Wybranka rolnika szybko przekonała się, że bycie rozpoznawalnym wiąże się nie tylko z sympatią fanów, ale i hejtem. - Życie to nie bajka i nie program tv. Wiedziałam, że związek ten nie przejdzie bez echa. I tak było. I tak jest. O ile miłe i zabawne jest zaczepianie nas w sklepie/parku/na lotnisku/w McDonaldzie/autobusie, o tyle hejt internetowy bywa nudny i pewnie uderza w osoby, które nas znają. Bo nie w nas. Wiecie dlaczego? Bo po co walczyć z wiatrakami, z osobami, które ślepo wierzą, że człowiek z telewizji jest taki sam w życiu – napisała na swoim profilu.

dwr66tu

Mimo to nie rezygnują kontaktu z fanami, a wręcz przeciwnie, postanowili założyć wspólną stronę na Facebooku. I już samo jej pojawienie się wzbudziło zainteresowanie. Na razie rolnik zareklamował oficjalny profil „Julia i Marek” wzmianką o... ślubie. - Ślubu jeszcze nie ma, ale wspólne już się tworzy - czytamy we wpisie. Czyżby zdradzili, jakie są ich plany na przyszłość? Na pewno pokazują, że ich związek rozkwita.

dwr66tu

Podziel się opinią

Share
dwr66tu
dwr66tu