RozrywkaMarek z "Rolnika" szykuje się do ślubu? Wpis daje do myślenia

Marek z "Rolnika" szykuje się do ślubu? Wpis daje do myślenia

Marek z "Rolnika" szykuje się do ślubu? Wpis daje do myślenia
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Urszula Korąkiewicz

25.04.2017 11:18, aktual.: 25.04.2017 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czyżby szykował się ślub kolejnego uczestnika "Rolnik szuka żony"? Marek wraz ze swoją wybranką opublikowali intrygujący wpis.

Marek Walczak, uczestnik trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony”, nie związał się z żadną ze swoich kandydatek. Miłość znalazł dopiero po zakończeniu show. Jego wybranką okazała się 16 lat młodsza Julia Chmielewska. Para jest aktywna w mediach społecznościowych i raz po raz udostępnia zdjęcie czy wpis, by zdradzić fanom, co u nich słychać.

Wybranka rolnika szybko przekonała się, że bycie rozpoznawalnym wiąże się nie tylko z sympatią fanów, ale i hejtem. - Życie to nie bajka i nie program tv. Wiedziałam, że związek ten nie przejdzie bez echa. I tak było. I tak jest. O ile miłe i zabawne jest zaczepianie nas w sklepie/parku/na lotnisku/w McDonaldzie/autobusie, o tyle hejt internetowy bywa nudny i pewnie uderza w osoby, które nas znają. Bo nie w nas. Wiecie dlaczego? Bo po co walczyć z wiatrakami, z osobami, które ślepo wierzą, że człowiek z telewizji jest taki sam w życiu – napisała na swoim profilu.

Mimo to nie rezygnują kontaktu z fanami, a wręcz przeciwnie, postanowili założyć wspólną stronę na Facebooku. I już samo jej pojawienie się wzbudziło zainteresowanie. Na razie rolnik zareklamował oficjalny profil „Julia i Marek” wzmianką o... ślubie. - Ślubu jeszcze nie ma, ale wspólne już się tworzy - czytamy we wpisie. Czyżby zdradzili, jakie są ich plany na przyszłość? Na pewno pokazują, że ich związek rozkwita.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także