Trwa ładowanie...

Marek Koterski zachwycony talentem przyszłej synowej. Czy Marcela Leszczak zrobi karierę aktorską?

W nowym filmie Marka Koterskiego "7 uczuć" zobaczymy plejadę polskich gwiazd. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Marcin Dorociński, Maja Ostaszewska czy Katarzyna Figura. Wśród znanych i lubianych aktorów, na dużym ekranie zadebiutuje także Marcela Leszczak, prywatnie narzeczona Miśka Koterskiego.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marek Koterski zachwycony talentem przyszłej synowej. Czy Marcela Leszczak zrobi karierę aktorską?Źródło: ONS.pl
d3x9ktn
d3x9ktn

Marcela dała się już poznać telewidzom występując w programie "Top Model", gdzie dotarła do finału show. Marek Koterski postanowił jednak dać aspirującej aktorce szansę nie ze względu na urodę, czy łączące ich relacje, ale jej osobowość i umiejętności.

- Marek bardzo ceni ognisty temperament Marceli, która zanim trafiła do show-biznesu, pracowała w warsztacie samochodowym ojca - wyjaśnia znajomy filmowca w rozmowie z "Na żywo". - Wybranka Miśka jest obyta z kamerą, bo wystąpiła w serialu "Miłość na bogato", pokazując tam duży talent komediowy. Gdy przyszły teść zaprosił ją na casting, poradziła sobie świetnie z wyznaczonym zadaniem aktorskim - czytamy na łamach tygodnika.
Michał, który także zagra w tej produkcji, jest niezwykle wdzięczny ojcu za zaangażowanie Marceliny do filmu. Ten gest pozytywnie wpłynie na wzajemne relacje Koterskich, które dzięki terapii zaczęli odbudowywać. Obecnie ojciec i syn wspierają się w walce z uzależnieniem od alkoholu, z którym obaj się zmagają. - Myślę, że gdyby mój ojciec nie był tym, kim jest, już dawno wylądowałbym w rynsztoku. To jest coś takiego, co mnie trzyma na powierzchni życia i nie pozwala sięgnąć dna - wyznał Misiek w jednym z wywiadów. Uczucie do Marceli tylko wzmacnia jego chęć zmiany na lepsze i stanowi dodatkową motywację.

Myślicie, że Marek Koterski naprawdę kierował się talentem przyszłej synowej?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
Marek Michał Koterski PAP
Marek Michał Koterski Źródło: PAP, fot: Stach Leszczyński

Zobacz, co Misiek Koterski mówi o związku z Marcelą:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3x9ktn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x9ktn